НАВЧИЛИСЯ САМІ І ТЕПЕР НАВЧАЮТЬ ІНШИХ

НАВЧИЛИСЯ САМІ І ТЕПЕР НАВЧАЮТЬ ІНШИХ

Seminar complex

30 August 2021

Нашій семінарії дуже приємно відзначити той факт, що навчання в ІБС справляє суттєвий вплив на все подальше життя і служіння своїх студентів і випускників. Ми маємо багато цікавих особистих свідчень про те, як багатьом братам і сестрам навчання допомогло визначитися в служінні, сформуватися як служителям, ствердитись у вірі, спонукало до поширення Євангелії і учнівства.

Дуже важливо сформуватися й навчитися самому, та Господь очікує від нас більшого. Його доручення – готувати нових учнів і поширювати Боже царство.

З цього приводу ми з вдячністю Господу бажаємо розповісти про служіння наших випускників у Хотині, де вони заснували одне з регіональних відділень нашого навчального закладу.

Команда викладачів новоутвореної програми – це семеро випускників ІБС: Николюк Володимир, Николюк В’ячеслав, Гаватюк Віталій, Буяр Дмитро, Панчук Павло, Петренко Юрій, Онацко Павло, а також брат Журик Віталій (пастор церкви с. Анадоли, випускник КБС).

Програма навчання орієнтована на молодь помісних церков Хотинського району і називається СМС – «Сертифікат молодіжного служіння». Її організатори вважають, що систематичне навчання молоді – дуже важлива ланка в церковному служінні. Програма отримала благословення молодіжного комітету та пасторів помісних церков. Студенти вивчають базові предмети (богослов’я), тому що саме вони є одними з першорядних для якісного служіння серед молоді, а також предмети практичного спрямування, такі як біблійний портрет чоловіка та жінки, конфліктологія, принципи та методи церковного служіння тощо. Форма навчання – заочна, розрахована на два роки (вісім сесій по три дні).

За словами В’ячеслава Николюка, який відповідає за організацію навчального процесу Хотинської програми СМС, співпраця з ІБС була обрана невипадково. «Адже саме тут ми отримали освіту, тут нас спорядили необхідними інструменти для служіння на ниві Господній. І, як наслідок, ми маємо бажання продовжувати співпрацю, мати постійний зв’язок із семінарією», – говорить він.

Нині за програмою СМС навчаються 62 студенти.

13 червня 2021 року відсвяткувала свій випуск перша група – 26 студентів. На випуску були присутні ректор ІБС Яремчук І. М. та проректор Бринза В. О.

«Оскільки випуск в нашій практиці був першим, то хвилювалися всі: і студенти, і викладачі, і батьки, і пастори. Дякуючи Богові, все відбулося чудово!» – розповідає В’ячеслав Николюк. І продовжує: – Надалі ми плануємо набір нової групи на програму молодіжного навчання, а також бажаємо розпочати навчання для проповідників».

Шановні семінаристи, підтримаємо в молитвах служіння наших випускників!

Побажаємо їм бути вірними Богові, вірними чистому біблійному вченню, відданими обраному служінню!

About Seminary programs

About Seminary programs