ЩЕ ОДНІ КОЛИШНІ СТУДЕНТИ СТАЮТЬ КОЛЕГАМИ

ЩЕ ОДНІ КОЛИШНІ СТУДЕНТИ СТАЮТЬ КОЛЕГАМИ

Seminar complex

30 August 2021

За час свого існування семінарія виховала кілька поколінь чудових викладачів. І, слава Богові, кожен із них вкладає в розвиток навчального процесу всі свої духовні та інтелектуальні здібності. Нині прийшов час поповнити новими викладачами факультет християнської освіти.

Сучасні умови вимагають високої якості викладання біблійних уроків та організації християнської освіти в церквах, тому керівництво семінарії вже давно переймається удосконаленням рівня навчання студентів та пошуками нових ідей для досягнення успіху.

Так, 15 червня в нашій семінарії відбулася зустріч керівництва й викладачів факультету християнської освіти з кількома випускниками минулих років, які мають педагогічну освіту, досвід роботи й активно задіяні в дитячому, підлітковому та молодіжному служінні.

На розгляд семінарії свої доробки представили:

Ірина Мулько, соціальний педагог, директор НШ та відповідальна за дитяче служіння церкви «Дім Євангелії» (м. Луцьк);

Діна Прокопчук, вчитель, віце-президент HodosInstitute, керівник дитячо-підліткового відділу ВСЦ ЄХБ в Житомирській області;

Олена Колесник та Валентина Терещенко, вчителі приватної християнської школи «Софія» та вчителі НШ та християнської етики;

Марина Сівакова, вчитель, аспірант Національного університету ім. Т. Шевченка, досліджує тему, пов’язану з інклюзивним навчанням, вчитель християнської етики.

Кожна з вищевказаних випускниць готова ділитися своїми знаннями зі студентами факультету ХО.

На даний час керівництво факультету ХО переглянуло програму навчання, і до переліку предметів були внесені суттєві доповнення, що дозволить урізноманітнити та вдосконалити навчальний процес.

Дякуємо Господу, що свого часу дозволив виховати в наших стінах відмінних, здібних студентів, які стали чудовими фахівцями. Сподіваємося, що навчальні дисципліни, які сестри будуть викладати на факультеті ХО, збагатять знання наших студентів та надихнуть до плідного служіння в недільних школах.

About Seminary programs

About Seminary programs