10 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС

10 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС

13 September 2022

Цього року навчання в ІБС завершили випускники двох факультетів – пасторського та християнської освіти, групи ПФ-26, ХО-28, СПС-9, СЖС-1, СХО-3, ССГ-2, всього 169 братів та сестер.

Від самого ранку подвір’я семінарії наповнилося випускниками, їхніми родичами, друзями та іншими гостями. Повсюди панував піднесений настрій, як буває тоді, коли зустрічаються давні друзі. А семінарія дійсно робить друзями, навіть більше – вона зріднює на все життя.

З особливими почуттями оглядали випускники свої навчальні аудиторії, точніше те, що від них залишилося. Одна з випускниць відзначила, що, хоча семінарія – це не стіни, все ж вона безмірно щаслива, що загалом Бог зберіг будівлю семінарії і випускники саме в ній можуть отримати свої дипломи.

Під час випускної церемонії ректор І. М. Яремчук на підставі біблійного тексту Лук. 17:28-30 залишив випускникам кілька важливих настанов, що особливо актуальні в наш час, в умовах повномасштабної війни: свідчити про спасіння тим, хто навколо нас; пильнувати про власну душу, зміцнятися у вірі й мати постійне молитовне спілкування з Богом; прагнути вперед і не озиратися назад. Таке життя буде вартим Господньої нагороди.

Випускників також привітали почесні гості: директор місії СЄТ в Україні Руслан Муратаєв, виконавчий секретар ВСЦЄХБ Володимир Кондор та пастор Києво-Святошинської церкви Віктор Григоренко. Окрім цього, проректор ІБС Веніамін Бринза зачитав привітальні листи, які надіслали випускникам ті викладачі, які через війну знаходяться за межами України. Випускникам бажали тримати чистими свої серця; уподібнюватися Христу й в усьому чинити, як Він; завжди бути вірними, старанними й відповідальними в служінні, незалежно від обставин; дбати про те, щоб постійно бути одягненим в повну Божу зброю; бути взірцем для всіх оточуючих.

Благословляємо на служіння наших дорогих випускників і бажаємо, щоб кожного з них Бог використав для своєї слави. А семінарія нехай залишиться для них місцем, де завжди можна знайти підбадьорення.

About Seminary programs

About Seminary programs