РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Духовно-просвітницький захід для старшокласників ЗОШ №3 м. Ірпеня

    У рамках святкування в Україні п’ятсотлітнього ювілею Реформації Ірпінська Біблійна Семінарія мала чудову можливість провести духовно-просвітницький захід для старшокласників ЗОШ №3 м. Ірпеня.

    Від імені керівництва ІБС до старшокласників звернувся проректор Андрій Гренок. Він привітав учителів та учнів і розповів про значення і цінність Реформації, згадав імена видатних постатей реформаторського руху. Зокрема зауважив, що Реформація, окрім духовного відродження, докорінно змінила й політичне, і соціальне, й економічне життя не лише європейського суспільства, до якого належить і Україна, а й всього цивілізованого світу.

    Особливим гостем заходу був відомий американський християнський діяч і співак Ренді Мейфілд. Він з перших же хвилин завоював прихильність старшокласників. Пастор Ренді має величезний досвід спілкування з молоддю, адже впродовж 27 років, відвідуючи Україну, постійно бере участь у християнських таборах, благодійних акціях та інших програмах для підлітків та молоді. Він чудово знається на музичних уподобаннях підлітків, тому підготував для них цікаву концертну програму. Разом з Ренді Мейфілдом учні залюбки співали «Ти звеличив мене», «Слав, душе моя, Господа» та інші християнські твори. Потім усі разом вивчили сімома мовами світу пісню «Господь є благий». Всі були просто в захваті! В проміжках між співом Ренді Мейфілд ділився свідченнями про свою сім’ю, про численні мандрівки країнами світу, про свої масштабні християнські концерти. Після концерту всі охочі учні мали змогу особисто поспілкуватися з Ренді англійською мовою, отримати диски з записами його пісень та автографом.

    На завершення програми Ренді Мейфілд подарував для потреб школярів стаціонарний компютер. Виховна година пролетіла як одна мить. Всього захід відвідало понад 200 учнів. Учителі дуже дякували за зустріч і запрошували нашу Семінарію й надалі проводити подібні заходи.