РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Євангелізаційні служіння в Умані, Запоріжжі та Дніпрі

Для студентів музичного факультету важливою складовою навчання є застосування під час сесій своїх знань і навичок у спільних служіннях з помісними церквами. Так, на весняну сесію, яка проходила з 8 по 19 травня, було заплановано кілька виїздів групи – до Умані, Запоріжжя та Дніпра. В усіх цих поїздках хор музичного факультету супроводжували ректор Ігор Михайлович та його дружина Олена Олексіївна.

До Умані хор МФ їздив безпосередньо під час сесії. Там студенти взяли участь в євангелізаційній зустрічі для людей з обмеженими можливостями, яку організувала уманська церква. Цим служінням займається випускник ІБС Сінькевич В. В. Потім, за традицією уманців, наших студентів, як гостей, повели на екскурсію у славнозвісний парк «Софіївка». А вже після цікавої й тривалої подорожі вони мали чудове спілкування з молоддю помісної церкви.

Недільного ранку хор студентів брав участь у служінні помісної церкви. Під час служіння виконувались як відомі гімни, так і нові хорові твори, написані зовсім недавно. Ігор Михайлович проповідував Слово Боже, а також коротко розповів про служіння нашої Семінарії.

До Запоріжжя та Дніпра хор МФ їздив уже після сесії разом із співаком-євангелістом Ренді Мейфілдом, який своєю невгамовною енергією запалював і наших студентів. Разом із ним хор семінаристів взяв участь у музичній конференції, яка проходила в Запоріжжі. У складі Запорізького об’єднаного хору, за який відповідав О. Покадько, випускник МФ-18), наші студенти славили Бога на ранковому недільному служінні в Дніпровській центральній церкві, де звершує регентське служіння наш викладач Дундученко В. П., та на євангелізаційному концерті в Центральному палаці культури Запоріжжя.

     Звичайно, для студентів такі позаурочні поїздки в різні міста України – велике додаткове навантаження. Але вони щасливі, що можуть бути дотичними до служінь різних помісних церков. До того ж, вони швидко відновлюють сили й на наступний день уже готові продовжувати навчання. Нехай кожен день перебування в семінарії збагачує наших студентів новими знаннями, переживаннями і благословеннями.