Его пути я хранил, и не уклонялся. Иов 23:11

Пасторська конференція для випускників та студентів магістерської програми на тему «СПІВДРУЖНІСТЬ СЛУЖИТЕЛІВ»

    26-27 травня відбулася пасторська конференція для випускників та студентів магістерської програми на тему «СПІВДРУЖНІСТЬ СЛУЖИТЕЛІВ».

    Денна магістерська програма була заснована в ІБС 1999 року за сприяння Майстерз Семінарії (США). Усі ці роки незмінним деканом програми залишається пастор-місіонер Грег Уайт. 18 років тому почала навчання група МDiv-1 у кількості 12 чоловік. Нині 78 випускників програми МDiv звершують служіння в Україні, Молдові, Росії, США, Ізраїлі. Це – пастори церков, викладачі семінарій, керівники коледжів, місіонери, керівники та заступники керівників обласних об’єднань церков. Все це свідчить про Боже благословення й про те, що програма дійсно виконує своє призначення.

    Скликаючи цьогорічну конференцію, її організатори мали на меті започаткувати проведення регулярних зустрічей випускників магістеріуму під гаслом «Співдружність служителів: спілкування, вплив, зростання». Як відзначив у своєму зверненні до учасників конференції координатор «Спільноти служителів» Олег КАЛИН (випускник першого набору, а нині викладач магістратури) для успішної праці служителям потрібно постійно перебувати в спільності. Цьому є Біблійне обґрунтування. Таким було бачення апостола Павла (Дії 20:14-21). Перебування в спільності сприяє тому, що служителі мають змогу поділитися тим, як розвивається їхнє служіння, можуть отримати підтримку й підбадьорення один від одного і, що дуже важливо, можуть навчатися.

    Першим учасників конференції привітав ректор Ігор Яремчук. Він подякував Богові та організаторам конференції за чудову нагоду зустрітися з випускниками МDiv у стінах рідної семінарії. А далі на підставі тексту 2 Тим. 4:5 Ігор Михайлович дав братам коротку настанову, яким має бути справжній служитель з Божої точки зору.

    Програмою конференції було заплановано кілька лекцій на такі важливі теми для сучасного пасторського служіння, як «Креаціонізм і служіння пастора» (пастор Тім ДЕЙН, викладач магістратури від днів її заснування), «Молитва, поклоніння» (пастор-місіонер Брайян КІНЗЕЛ, один із засновників програми МDiv), «Заступницька молитва Ісуса Христа в Івана 17 і пасторське служіння» (пастор Грег УАЙТ).

    Викладачі магістратури Микола ЛЕЛІОВСЬКИЙ та Євгеній ПЕТРЕНКО (випускник МDiv-4) підготували презентацію «Бібліотека проповідника», під час якої ознайомили учасників пасторської конференції з новинками біблійної та богословської літератури.

    На завершення зустрічі організатори конференції мали час для питань та відповідей. В перервах між сесіями брати згадували роки навчання та розповідали про те, які зміни сталися в їхньому житті та служінні з часу закінчення навчання.Випускники перших чотирьох магістерських груп з глибокою пошаною згадали свого першого ректора і духовного наставника Олексія Гавриловича Бринзу, а також студентські будні в старій будівлі семінарії, яка назавжди залишиться їм рідною.

    Організатори конференції висловили сподівання, що такі щорічні зустрічі матимуть продовження, а магістеріум Ірпінської семінарії стане своєрідним майданчиком, де брати-служителі зможуть отримувати духовну наснагу. Дводенне спілкування випускників магістратури завершилося спільною молитвою подяки Господу за можливість в різні часи навчатися в Ірпінській Біблійній Семінарії.