РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Позасемінарське служіння студентів музичного факультету

ПОЗАСЕМІНАРСЬКЕ СЛУЖІННЯ

СТУДЕНТІВ МУЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 

Під час весняної сесії студенти музичного факультету, майбутні дипломовані регенти, звершили дві поїздки, відвідавши церкви Дніпровської та Чернівецької областей. Саме група МФ-18 протягом навчання найчастіше залучалася до участі у служіннях помісних церков нашого Братства, перевершивши всі семінарські рекорди.

Мета відвідин незмінна – якнайкраще прославити Господа хоровим співом, взяти участь у богослужіннях разом з місцевими братами і сестрами. У Дніпровській області студенти МФ-18 зібралися безпосередньо напередодні сесії. У Нікополі до наших семінаристів приєдналися студенти та викладачі місцевої регентської школи. Так, обєднаний «регентський хор» взяв участь у двох недільних служіннях центральної церкви у Дніпрі, а також у вечірньому служінні Новомосковської помісної церкви.

Чернівецьку область студенти відвідали уже під час сесії. Спочатку вони вирушили на малу батьківщину студентки Лілії Манюк – с. Недобоївці. А потім співали на служінні центральної Чернівецької церкви. У тих краях живе ще кілька талановитих випускників музичного факультету ІБС різних років. Тож ірпінці прославили Творця у спільному служінні.

Під час поїздок наших студентів супроводжували проректор ІБС Гренок А. П., декан МФ Корчевний О. Д. та диригент-викладач Дундученко В. Ф. Андрій Петрович проповідував на тексти Огія 1:12-15, 1Тим. 2:1-4 та Об. 2:1-7. Олександр Дмитрович звертався до церкви зі словом на підставі тексту Кол. 3:12-17.

Яскравим моментом подорожей наших студентів були оглядові екскурсії, зокрема, відвідання Старої Фортецi в Кам’янці-Подільському та Чернівецького національного університету ім. Федьковича.

Відтепер почався відлік останніх місяців навчання студентів музичного факультету. Побажаємо їм успіхів у підготовці до дипломного захисту.