РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Випускники Ірпінської Біблійної Семінарії з Чернівецької області

Випускники Ірпінської Біблійної Семінарії з Чернівецької області

 28 травня відбулося свято 25-річчя від дня заснування Ірпінської Біблійної Семінарії. Головним спікером конференції був всесвітньо відомий євангелист Семмі Тіпіті. А вже на другий день конференції відбулася церемонія вручення дипломів випускникам семінарії.

Навчання – це одночасно і благословіння Боже, і відповідальність. І з цією відповідальністю успішно справилися понад 100 студентів, яким були вручені дипломи бакалаврів. Бог дав чудову можливість навчатися Біблійних істин у Ірпінській Біблійній семінарії братам і сестрам з нашої області.

Лілія Манюк звершує служіння диригента сімейного та основного хорів, а також служіння музичного керівника церкви у селі Недобоївці. За чотири роки навчання Лілія удосконалила свій вокал, сольфеджіо, гру на фортепіано та диригентські навички. Вона змогла перейняти величезний досвід у досвідчених викладачів. Лілія здобула не тільки теоретичні знання, але й багато практичних навиків, оскільки за період навчання їхня група здійснила біля 15-ти поїздок в різні куточки України і звершила понад 20 служінь, в яких Лілія приймала активну участь у вокалі, диригуванні та хоровому співі. Одна серед цих поїздок була в м.Чернівці, вони приїхали зі своєю програмою у нашу церкву і ми разом могли славити нашого Бога.

Лілія так відгукується про своє навчання у Ірпінській Біблійній семінарії:
“Навчання у Ірпінські Біблійні Семінарії було для мене надзвичайно великим Божим благословінням. Тут я стала ближчою до Бога, пізнала Його ще більше, та здобула багаж знань та досвіду у музичному служінні. Я дуже рада, що Бог провів мене таким шляхом і дозволив навчатися у ІБС.”

Роман Сухар звершує служіння проповідника у церкві села Недобоївці. За період навчання його рівень проповіді виріс у рази. Змінилося відношення до підготовки проповіді, почав готуватися більш відповідально та серйозно. Під час сесій не одноразово відвідував церкви Київської області і приймав участь у служінні проповіддю. Роман отримав диплом з відзнакою. За період навчання він познайомився з Інною Пустовіт і після 3-ого курсу вони одружилися і вже разом закінчили семінарію.

Інна Сухар, дружина Романа, займається дитячим служінням у церкві села Недобоївці. У семінарії вона написала величезну кількість програм і уроків для недільної школи. Вона навчилася робити дитячі уроки наглядними і цікавими, з використанням різноманітних ресурсів і матеріалів. Все це допомагає дітям легко сприймати Біблійні істини. Інна також закінчила навчання на відмінно.

Роман з Інною поділилися своїми враженнями про навчання у Ірпінській Біблійній семінарії:
“Благословенний час духовного зросту, дивовижні глибини пізнання Слова, сімейна атмосфера прийняття між студентами, висока професійність викладачів, пасторська турбота наставників, систематична підготовка до практичного служіння – дякуємо Тобі Господи, що так сильно турбувався про нас всі ці 4 роки у Ірпінській Біблійній семінарії!”

Оксана Ряба звершує дитяче і табірне служіння у церкві села Кроква, Кельменецького району. Маючи вже певну базу знань і досвіду в цьому служінні, Оксана вирішила поступити в семінарію, щоб ще краще звершувати доручене Богом служіння. В навчанні вона проявила себе дуже старанною і наполегливою, усе здавала вчасно і на відмінно. І тепер, після закінчення навчання, з новими ідеями, силами і натхненням вона завзято приступає до служіння.

“Я дуже задоволена програмою і предметами, які нам викладали, а також задоволена викладачами семінарії, які не просто викладали нам дисципліни, але й були прикладом для нас у служінні. Вони часто допомагали у навчанні і підказували як потрібно поступати в тій чи іншій ситуації. Я дуже багато дізналася про Бога, хоча коли я поступала, то думала, що я добре знаю Біблію. Але з кожним роком навчання мені відкривалося все більше і більше істин про Бога. Я дуже вдячна всім викладачам і керівництву семінарії, а перш за все Богу за можливість навчатися в Ірпінській Біблійній семінарії! Я раджу всім поступати сюди і духовно зростати!!

Дробот Олександр являється молодіжним керівником Заставнянського та Кіцманського районів. Активно проповідує у церкві села Борівці. Попередньо він закінчив Київський християнський університет, але, відчувши потребу і вплив навчання, вирішив поступити і в Ірпінську Біблійну семінарію. Навчання для Олександра виявилося дуже плідним, оскільки в його церкві є брак проповідників, через що йому потрібно тричі в тиждень ділитися Словом Божим. Тому, все, що він приймав в семінарії, він міг одразу ж передавати на збудування церкви.

Олександр, які твої враження від начання?
“Навчання в Ірпінській Біблійній семінарії для мене величезне благословіння від Бога. Це підсилення для проповіді і ріст для ефективного служіння Богу. Викладачі семінарії показали приклад як потрібно смиренно служити. За період навчання я отримав дуже багато друзів, з якими можна проводити спільні заходи і служіння.”

Веніамін Куцюруба являється одним із пасторів нашої церкви і звершує служіння проповідника. Він також являється випускником Ірпінської Біблійнної семінарії, незважаючи на його вік, а йому 78 років. Брат, Веніамін, являється великим прикладом для нашої молоді, якщо він у такому віці пішов вчитися, то тим більше й нам потрібно так само йти. Веніамін Ілліч отримав ступінь почесного доктора служіння.
І він так відгукується про своє навчання в семінарії:
“У семінарії я зустрів своїх співслужителів, з якими я роками служив разом. Ми могли обмінятися досвідом і більше зріднитися. Викладачі семінарії поважали нас і не скільки вчили, стільки запитували нас як би ми поступили в тій чи іншій ситуації і далі вже наштовхували на правильний вихід.”

Олександр Пастушак звершує служіння проповідника і адміністратора сайту в нашій церкві. Отримав диплом бакалавра пасторського служіння з відзнакою.
“Для того, щоб навчати, потрібно самому навчатися. Для того, щоб говорити Слово Боже, потрібно Його знати, бо це дуже велика відповідальність перед Богом. Я дякую Богу за можливість навчатися у стінах Ірпінської Біблійної семінарії. Чотири роки – це не малий відрізок часу, який сильно вплинув на моє формування як проповідника. Мене вразило смирення викладачів і їх старання вкласти в нас Біблійні істини. Вони будували дружні і братерські відносини з нами. Це був незабутній час!
Запрошую всіх, хто бажає духовно зростати і глибоко досліджувати Біблію поступати в Ірпінську Біблійну семінарію!”

Матеріал взято з сайту "Дім миру", Перша Церква ЄХБ м. Чернівці

http://www.dom-mira.org/vipuskniki-irpinskoi-bibliynoi-sem/