ІБС 2022

15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕМІНАРІЇ

ІБС 2022

14 лютого 2022

     

15 лютого 2022 року ІРПІНСЬКА БІБЛІЙНА СЕМІНАРІЯ святкує день свого народження!

Щоразу, коли ІБС відзначає будь-яку подію свого життя, керівництво, викладачі та студенти смиренно дякують Богові словами пророка Самуїла: «До цього місця допоміг нам Господь» (1 Самуїла 7:12).

ІРПІНСЬКА БІБЛІЙНА СЕМІНАРІЯ була заснована 1991 року. З 2008 року семінарією керує доктор І. М. Яремчук.

Сьогодні ми з вдячністю згадуємо служителів, які стояли біля витоків ІБС, закладали її духовні підвалини, докладали всіх зусиль, щоб зберегти істинне біблійне вчення та історичну спадщину євангельсько-баптистського руху. Зокрема, ми вдячні Богові за першого ректора семінарії д-ра О. Г. Бринзу; за ідейного натхенника заснування першого духовного навчального закладу в Україні – голову Союзу ЄХБ д-ра Я. К. Духонченка; за президента місії СЄТ д-ра Роберта Провоста, який підтримав задум наших братів і доклав багато зусиль, щоб їхній задум втілився. Ми також дякуємо багатьом іншим шанованим служителям, які долучилися до заснування ІБС.

Сьогодні ми дякуємо співробітникам місії СЄТ, особисто її президентові Майклові Джонсону, а також кожному братові й сестрі, хто молитовно й матеріально протягом трьох десятиріч підтримував і підтримує служіння нашого навчального закладу.

З Божою допомогою за роки свого існування Ірпінська семінарія підготувала й благословила на служіння понад дві з половиною тисячі братів і сестер, які успішно трудяться в церквах, обласних об’єднаннях, місіях, духовних навчальних центрах, задіяні в християнському радіомовленні та інших видах служіння не лише в Україні, а й в інших країнах.

Віримо, що служіння Ірпінської семінарії сприяє поширенню Євангелії й виконанню Великого доручення нашого Господа Ісуса Христа.

Молимося й сподіваємось, що Господь не відніме Своєї доброї руки від нашої Семінарії, благословить нас ще багатьма чудовими студентами, що гідно продовжать традиції ІБС і примножать її історію.

Моліться, будь ласка, за подальше служіння ІРПІНСЬКОЇ БІБЛІЙНОЇ СЕМІНАРІЇ!

ІБС 2022

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм