Біблійна година

БІБЛІЙНА ГОДИНА З ГОЛОВОЮ СОЮЗУ ЦЕРКОВ ЄХБ

Біблійна година

09 травня 2023

Від перших днів заснування нашої семінарії біблійні години, спільне поклоніння й прославлення Господа є одними з найважливіших аспектів життя студентів ІБС. Згідно з Писанням, біблійне напучення не просто збагачує знаннями про Бога, воно сприяє приготуванню святих до служіння, призводить до справжньої духовної зрілості.

Сьогоднішню біблійну годину студенти провели з Головою Всеукраїнського Союзу церков ЄХБ.

біблійна година

Валерій Степанович проповідував на текст Івана 21:15-19. Події, описані в даному уривку, відбувалися в період між воскресінням та вознесінням Ісуса Христа. Це був час, коли Господь епізодично з’являвся Своїм учням, щоб ствердити їх і налаштувати на подальше служіння, яке вони звершуватимуть уже без Нього.

У ході роздумів над біблійним текстом Валерій Степанович спонукав студентів подумати над двома важливими питаннями. Перше з них, на яке кожен християнин відповідає протягом всього життя, незалежно від умов, обставин чи місця, де він перебуває, це питання – «Чи ти любиш Мене?». Друге, яке тісно пов’язане з першим, – «Чи прославляєш ти Христа своїм життям, а якщо доведеться, то й смертю?».

біблійна година

біблійна година

біблійна година

Нехай кожен студент і під час навчання, і під час служіння завжди буде сфокусований на Христі та на меті прославити Його.

Під час відвідин семінарії Валерій Степанович також поспілкувався з проректорами ІБС та зі студентами. Він подякував Господу за те, що нині є можливість відбудовувати не лише стіни будівлі семінарії, а й духовний процес і продовжувати навчання.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм