Антонюк В. С.

БІБЛІЙНА ГОДИНА З ВАЛЕРІЄМ СТЕПАНОВИЧЕМ АНТОНЮКОМ

ІБС

09 листопада 2021

9 листопада нашу семінарію відвідав голова ВСЦ ЄХБ Д-р Валерій Степанович Антонюк.

Валерій Степанович є досить частим нашим гостем, за що ми йому щиро вдячні. Він завжди має напутнє слово для студентів.

Антонюк В. С.

Цього разу Валерій Степанович проповідував на текст Матвія 4:1-11. Цей відомий уривок описує, як диявол спокушував Ісуса перед тим, як наш Господь мав вийти на служіння. Валерій Степанович провів паралель між тим, коли і в яких сферах духовного та фізичного життя був випробовуваний Ісус, і тим, як може бути випробуваний сьогодні кожен із нас, зокрема студент семінарії, майбутній служитель. Кожен студент навчається в семінарії саме для того, щоб якнайкраще спорядитися й підготуватися до служіння. Звичайно, диявол буде втручатися й намагатися завадити успішній праці для Господа. На підставі вищевказаного тексту Писання Валерій Степанович окреслив три основні сфери життя, в яких диявол буде спокушувати служителя і в яких необхідно встояти.

Антонюк В. С.

По-перше, диявол спокушатиме тим, щоб замінити Боже покликання, Його призначення для нашого життя, «хлібом», тобто будь-чим тим, чого ми прагнемо й потребуємо зараз і негайно. Але памятаймо, що наша згода на будь-яку таку пропозицію здатна забрати нас від Бога.

По-друге, диявол спокушає кожного з нас, випробовуючи нашу довіру Божим обітницям. Тож Валерій Степанович закликав студентів ніколи не сумніватися в Божому Слові. Воно вірне й непорушне, здатне підтримати в будь-яких життєвих і духовних обставинах.

І третє, це випробовування земною славою. Кожен із нас може постати перед спокусою замінити вічну небесну славу тимчасовою земною. Валерій Степанович закликав студентів не жити вимірами цього світу, а цінувати небесне і бути готовими жертвувати заради нього багатьма заманливими речами.

Христос подолав усі спокуси і залишив зразок нам: «Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!» (Мат. 4:11).

«Нехай ці слова стануть серцевиною вашого навчання, служіння і посвячення Богові. І Господь завжди вас підтримає», – завершив своє слово до студентів брат Валерій Антонюк.

Антонюк В. С.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм