img_5484.jpg

БОГ ВИКОНУЄ БАЖАННЯ ТИХ, ХТО БАЖАЄ ЗНАТИ ПРО НЬОГО БІЛЬШЕ

Семінарський комплекс

08 жовтня 2021

З 27 вересня по 1 жовтня проходить навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Служіння глухих». Це вже вдруге поспіль ІБС звершує набір групи глухих та слабочуючих братів і сестер.

Слід сказати, що наша семінарія ніколи не стояла осторонь потреб глухих і слабочуючих щодо отримання духовної освіти. У різний час на різних програмах поруч із чуючими отримали семінарську освіту близько 30 глухих та слабочуючих. Нині вони благословенно звершують служіння в помісних церквах, місіях, трудяться благовісниками, займаються з глухими дітьми та їхніми батьками. Особливо приємно, що кілька глухих наших випускників стали викладачами на факультеті «Служіння нечуючим».

IMG_5497.JPG

 

Проте для більшості глухих братів і сестер мрія навчатися в ІБС продовжувала залишатися мрією. Найчастіше на заваді ставало недостатнє знання граматичної будови української або російської мов. Таким братам і сестрам складно виконувати в повному обсязі всі необхідні завдання, пов’язані з навчанням.

 

Та наш Господь особливо прихильнийдо тих, хто бажає пізнавати Його більше, і виконує їхнє бажання. Так, 2020 року в ІБС була відкрита спеціальна сертифікатна програма для навчання глухих з викладанням жестовою мовою або з синхронним сурдоперекладом.

IMG_5488.JPG

Цього року до навчання приступило 16 глухих братів та сестер із девяти областей України. Всі вони вже задіяні в служінні: це і проповідь Слова Божого, і благовістя, і робота з дітьми в недільних школах, і участь у групах прославлення жестовою мовою тощо.

IMG_5483.JPG

Студенти нової групи ССГ-2 вважають навчання в ІБС конче необхідним як для особистого духовного зростання, так і для того, щоб більш якісно звершувати служіння.

Нехай Господь благословить кожну людину, яку Він використав, щоб зробити мрію багатьох глухих дійсністю.

IMG_5481.JPG

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм