Корчевний О. Д.

ДЕНЬ ПОДЯКИ ЦЕРКВИ З ВИКОНАННЯМ ПСАЛМІВ НА МЕЛОДІЇ ОЛЕКСАНДРА КОРЧЕВНОГО, ДЕКАНА МФ НАШОЇ СЕМІНАРІЇ

ІБС

08 грудня 2021

25 листопада цього року на запрошення Grace Ukrainian Baptist Church (м. Вармінстер, Пеннсильванія) декан музичного факультету Олександр Корчевний мав нагоду й благословення взяти участь в особливому служінні – 50 Psalm Special, під час якого виконувалися псалми на його мелодії.

Цього дня помісна церква зібралася на День подяки, і протягом служіння всі разом співали послідовно перших 50 псалмів.

Корчевний О. Д.

Потрібно сказати, що напередодні церква протягом чотирьох років, з 2016 по 2020 рр., під час біблійного навчання поступово вивчала всю Книгу Псалмів. І щоб закріпити вивчене, церква вирішила щонеділі співати псалом, який було пройдено. Для цього керівництво церкви попросило О. Д. Корчевного написати мелодії до псалмів для загального та хорового співу. Деякі псалми Олександр Дмитрович уже написав раніше, але більшість йому довелося писати один за одним. Так виник нотний збірник «Книга Псалмів», який складається з трьох частин по 50 псалмів у кожній. Більшість із цих псалмів написано для виконання загальним співом, але деякі виконуються й хором.

Згодом помісна церква настільки полюбила співати нові псалми, що з радістю відгукнулася на пропозицію пастора церкви Сергія Савчука і музичного керівника Івана Веленчука (випускника музичного факультету ІБС, який разом із Олександром Корчевним навчався в найпершій групі МФ) провести особливе святкове служіння, де б кожен присутній мав можливість насолоджуватися співом псалмів і роздумувати над ними.

Корчевний О. Д.

Під час святкового служіння у співі взяли участь як вокальні гурти й хор помісної церкви, так і запрошені гості. Протягом всього часу прославлення, яке тривало 2 години 40 хвилин, кожен присутній пережив особливі емоції, а також багато хто з братів та сестер звертались до Бога словами молитов Давида. Це був незабутній час!

Книга Псалмів – особлива книга в Біблії. Вона завжди служила натхненням як для композиторів, так і для виконавців. Слова, записані в ній, не мають часових обмежень і актуальні як за часів Старого Заповіту, так і нині. Слава Господу за Його живе та діяльне Слово!

Корчевний О. Д.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм