ІБС грудень 2021

ДЯКУЄМО БОГОВІ ЗА УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ!

ІБС

17 грудня 2021

Сесія за сесією, група за групою – і от пролетів перший семестр навчального року. За цей час відбулося 32 навчальні сесії, і щоразу на заняттях семінарії було біля 100 студентів. Також протягом семестру наші викладачі 11 разів виїжджали викладати в інші міста, де звершується навчання за сертифікатними програмами ІБС (Миколаївська, Івано-Франківська та Маріупольська регіональні школи). Ми завжди смиренно дякуємо Господу за Його милість до нас, а нині дякуємо й за благословення першого семестру.

ІБС грудень 2021

Завершальними цьогорічними заняттями були заняття трьох груп: СЦС-4 (церковне служіння), СПС-9 (пасторське служіння) та СЖС-1 (жіноче служіння).

Мабуть, одними з найцікавіших та креативних були заняття у сестер. Проте так і має бути, адже їхнє навчання призначене для того, щоб зробити жіноче служіння у своїх помісних церквах якомога цікавішим, плідним, різнобічним, щоб охопити увагою кожну сестру в церкві. Тому під час навчання в семінарії сестри безпосередньо вправляються в проведенні різноманітних занять та заходів.

ІБС грудень 2021

Брати групи СПС-9 були повністю занурені в усе, що повязане з проповіддю Слова Божого. Це був і теоретичний матеріал, і багато практики.

Студенти СЦС-4 найбільше часу присвятили практичним дисциплінам, які вони одразу зможуть застосовувати в помісних церквах. Зокрема, це курс «Преображувальне знайомство з Христом», за яким студенти христоцентрично досліджують усю Біблію, та курс «Церква домашніх груп», який показує роль і переваги малих груп в індивідуальному учнівстві, у збудуванні членів церкви, у душпастирській роботі та в загальному духовному й кількісному зростанні помісних церков.

ІБС грудень 2021

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм