Мороз С. В.

ФОРМУЙМОСЯ ДО ПЛІДНОГО ЖИТТЯ ТА СЛУЖІННЯ!

ІБС

01 грудня 2021

Під час біблійної години 1 грудня 2021 року в ІБС проповідував заступник голови ВСЦ ЄХБ Сергій Вікторович МОРОЗ.

«У перший зимовий день до нашої семінарії завітав «мороз», – так жартували студенти. Проте цей «мороз» приніс із собою не холод, а теплі слова настанов зі Слова Божого.

Мороз С. В.

На підставі послання апостола Юди пастор Сергій Вікторович дав студентам кілька практичних напучень, що заохочують до плідного життя та служіння. Зокрема:

- завжди сприймати себе як раба Господнього, незалежно від свого духовного досвіду та рівня служіння;

- памятати про покликання, до виконання якого Господь поставив кожного з нас; нести за нього відповідальність і бути готовими свого часу звітувати про нього перед Богом;

- взяти за приклад апостола Юду, який залишив чудовий зразок записаної проповіді, і використовувати час навчання в семінарії для того, щоб також навчитися викладати біблійні проповіді письмово. Такі записані проповіді сприятимуть і особистому формуванню проповідника, і будуть корисними для інших людей;

- і, наостанок, боротися за євангельську віру, причому не лише чинячи опір зовнішнім протидіям, але й стоячи на сторожі своїх власних сердець, а також тих, хто поруч із нами в церкві, щоб не знехтувати Божу благодать, не відхилитися від чистоти біблійного вчення.

Дякуємо пастору Сергієві Морозу, а також багатьом іншим служителям нашого Союзу церков ЄХБ за періодичні відвідини семінарії, спілкування зі студентами та добрі настанови.

Мороз С. В.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм