Коновальчук А. М.

КІЛЬКА УРОКІВ ІЗ БІБЛІЇ З РЕКТОРОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ БІБЛІЙНОЇ СЕМІНАРІЇ

ІБС

08 грудня 2021

8 грудня нашу семінарію відвідав ректор Запорізької біблійної семінарії Коновальчук Андрій Михайлович. Андрій Михайлович очолив ЗБС навесні 2021 року, а до цього з 1997 року він працював у ній як викладач.

На біблійній годині пастор Андрій Михайлович проповідував на текст Бут. 22:1-5 і закликав студентів взяти кілька важливих уроків з Авраамового життя. А саме: повністю підкорятися Богові та Його Слову, яке незмінне та стабільне за всіх часів; точно виконувати Боже Слово, не намагаючись його покращити чи змінити; і, нарешті, повністю довіряти Богові та Його Слову.

Коновальчук А. М.

«Так чинив Авраам, і тому одержав благословення, і Господь діяв через нього, і в ньому отримали благословення всі народи землі. Сьогодні Господь і від нас чекає повної довіри Його Слову. Для цього необхідно знати та вивчати Боже Слово. І навчання в семінарії – це найкращий час і найкраща можливість глибше пізнавати Слово Боже», – сказав на завершення Андрій Михайлович нашим студентам, а також побажав їм бути такими людьми, яких Господь використовуватиме для спасіння інших людей.

Коновальчук А. М.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм