Ренді Мейфілд

МУЗИЧНЕ СЛУЖІННЯ І ЄВАНГЕЛІЯ З ДОКТОРОМ РЕНДІ МЕЙФІЛДОМ

ІБС

07 грудня 2021

6-7 грудня студенти нашої семінарії провели з доктором Ренді Мейфілдом.

Доктор Ренді Мейфілд, співак-євангеліст, пастор місіонерського відділу церкви в Сент-Луїсі (Міссурі, США), уже понад 30 років регулярно відвідує Україну, зокрема 20 років бере участь у служінні нашої семінарії як викладач музичного служіння та місології.

Ренді Мейфілд

Цього разу д-р Мейфілд проповідував і співав під час біблійних годин, спілкувався зі студентами, а групі МФ-20 читав курс «Музичне служіння та Євангеліє», де розглядалися питання про місце, значення та роль музичного служіння в церковних богослужіннях та різних євангелізаційних заходах. А також Ренді Мейфілд, як досвідчений музикант, займався зі студентами творчістю – складанням музичних творів.

За час свого служіння пастор Мейфілд відвідав 90 країн світу. Останні півтора десятиліття д-р Ренді Мейфілд здійснює регулярні місіонерські поїздки саме в ті країни, де християни зазнають гонінь та переслідувань. Мета такого служіння – зав'язувати особисті євангельські стосунки з людьми, свідчити про Господа, підтримувати та підбадьорювати людей у вірі. Ренді Мейфілд завжди мандрує з гітарою. Його пісні – це також євангельські проповіді, тому що в них завжди звучить звістка про Христа.

Після України д-р Ренді Мейфілд планує відвідати Угорщину, де зустрінеться з місіонерами та проведе кілька євангелізаційних концертів. Нехай Господь благословить служіння пастора та співака Ренді Мейфілда!

Ренді Мейфілд

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм