Хмельниччина

НАВЧАННЯ У ФІЛІЯХ ІБС: ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ і ХМЕЛЬНИЧЧИНА

Філії Ірпінської семінарії

23 січня 2023

Відбулися заняття у двох філіях Ірпінської Біблійної Семінарії - у місті Хотині Чернівецької області та в Шепетівському районі на Хмельниччині.

Філія в Хотині була відкрита одна з перших. Наразі вона успішно розвивається і служить взірцем для тих, хто лише започатковує церковне навчання за програмою ІБС.

Цього разу студенти Хотинської філії вислухали лекції викладача семінарії Коди Р. Ю. Брат Роман Юрійович викладав курс з конфліктології.

Хотин

Хотин

З кінця минулого року почала діяти ще одна нова філія ІБС. Цього разу започатковано навчання за програмою «Церковне служіння» у Шепетівському районі Хмельницької області.

Програма ІБС «Сертифікат церковного служіння» заснована на базі церкви села Судилків, що неподалік Шепетівки. Організацією цієї нової філії ІБС займався служитель Судилківської помісної церкви Пасічник В. Г. за активної підтримки голови Хмельницького ООЦ ЄХБ, викладача ІБС Мельника А. М..

За навчальний процес нової філії відповідає випускник пасторського факультету ІБС Вячеслав Саволюк.

Хмельниччина

Наразі за вищевказаною програмою навчається 45 осіб. Це брати та сестри з місцевої Судилківської церкви, а також з прилеглих сіл Северини, Серединці, Городище, Сасанівка, а також з міст Славута та Шепетівка, і смт Любар (Житомирська обл.).

Девізом навчання служителі й студенти обрали слова з книги Ездри, 7:10 – досліджувати Слово Боже, виконувати його та навчати його інших.

У грудні та січні в Судилкові вже відбулися перші дві сесії. Викладачі ІБС Яшнік І. В. та Нагірняк В. П. викладали студентам бібліологію та курс з догматики «Вчення про Бога».

Хмельниччина

Хмельниччина

Хмельниччина

Будемо молитися, щоб Бог благословляв становлення та розвиток навчальних центрів від Ірпінської Біблійної Семінарії.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм