Колесник Олена

НОВА ВИКЛАДАЧКА І НОВИЙ ПРЕДМЕТ НА ФАКУЛЬТЕТІ ХО

ІБС

25 листопада 2021

До складу педагогічного колективу ФХО цього навчального року приєдналася нова викладачка, випускниця-відмінниця 2021 року – КОЛІСНИК Олена Вікторівна. Сестра Олена працює вчителькою в християнському ліцеї «Софія».

Колесник Олена

Олена Колісник спеціально розробила нову для семінарії дисципліну «Використання сучасних комп'ютерних програм під час викладання біблійних уроків», яка значною мірою доповнить існуючий навчальний курс «Методика викладання біблійних уроків».

Першими слухачами нової дисципліни стали студенти групи ХО-30.

Колесник Олена

Під час занять вони ознайомилися з простими в користуванні сучасними комп’ютерними програмами й онлайн-сервісами і на практиці повправлялися в користуванні ними. Студенти під керівництвом Олени Вікторівни розробляли ігри, вікторини, квести, презентації, пробували робити елементарний відеомонтаж, створювали дизайн листівок, робочих листків до уроків тощо. А щоб усе це добре закріпити, вони отримали досить об’ємне домашнє завдання – підготувати власні розробки різних навчальних матеріалів.

Колесник Олена

Особливо актуальною складовою нового предмета є ознайомлення з інструментами, що дозволяють здійснювати дистанційне навчання, зокрема з програмою Zoom.

Дуже сподіваємося, що новий предмет дозволить нашим студентам зробити навчання у своїх помісних недільних школах більш цікавим, ефективним та привабливим для дітей.

Колесник Олена

Слава та Богові за наших нових викладачів! Нехай Господь сповнює їх натхненням та мудрістю! А студентам бажаємо успіхів у навчанні!

Колесник Олена

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм