РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

НОВИЙ НАБІР СТУДЕНТІВ 2020 РОКУ

НОВИЙ НАБІР СТУДЕНТІВ

      Осінь – це особливий час, коли в усіх наших церквах звучать подяки Господеві за численні благословення, які Він посилає Своєму народові. Осінь для нашої Семінарії – також пора подяк. Зокрема ми вдячні Богові за новий набір студентів.

     Вступна кампанія розпочалася в кінці вересня і триватиме до кінця жовтня.

     Першими серед новачків стали студенти програми «Церковний звукооператор». Навчання за цією програмою було відкрито в Семінарії лише минулого року, і, як виявилося, програма має великий попит. Кількість охочих навчатися за нею залишається такою ж великою. А наші викладачі, врахувавши досвід минулого року, внесли в програму навчання багато важливих, цікавих і корисних доповнень. Тож нехай щастить!

     Приємно відзначити, що 2020 року в ІБС вперше було відкрито програму «Церковне медіаслужіння». Сучасне життя свідчить, що медіаслужіння – це потужний інструмент в досягненні широкого кола людей, тому наразі ця ланка служіння в церкві особливо нагальна й важлива. Доказом цього є кількість охочих навчатися за даною програмою – понад півсотні братів і сестер! Нічого собі?! Програма дійсно цікава, а викладачі креативні, тож студенти просто в захопленні. Побажаємо їм успіхів!

     Вітаємо також усіх першокурсників пасторського факультету та факультету християнської освіти. 5 жовтня 2010 року, після успішного складання вступних іспитів, до навчання на цих факультетах приступило понад п’ятдесят братів та сестер – групи ПФ-28 та ХО-30. Це майбутні проповідники, пастори та вчителі біблійних уроків і християнської етики. Крім цих першокурсників, на вищевказані факультети також вступили брати та сестри на сертифікатні програми. Це групи СПС-9 та СХО-2. Нехай Господь благословить їх у навчанні.

     Цієї осені розпочала навчання ще одна група студентів. На їхніх лекціях завжди тихо. Це тому, що вони розмовляють жестами. Ці брати й сестри – нечуючі. У своїх помісних церквах вони активно звершують різноманітне служіння з глухими, тому потребують додаткових знань. Наша Семінарія, з Божою допомогою, знайшла можливість відкрити цього року програму навчання саме для нечуючих. Бажаємо їм натхнення у засвоєнні біблійних дисциплін!

Порядок событий: 
5