Вроцлав

ПЕРША СЕСІЯ У ВРОЦЛАВІ

Закордонні філіїї

21 листопада 2022

Днями у Вроцлаві відбулася перша сесія за програмою «Церковне служіння». Навчання студентів проходить на базі Першої баптистської церкви, яка люб'язно надала для цього необхідні приміщення та обладнання. Куратором програми є випускник ІБС Дмитро Харибін.

Вроцлав

Вже традиційно перші навчальні сесії в новоутворених філіях ІБС проводить ректор семінарії Ігор Михайлович Яремчук. Він викладає курс пневматології – вчення Біблії про Духа Святого.

Вроцлав

На сесії у Вроцлаві було близько 60 студентів. Здебільшого це українці, які відвідують україно- або російськомовні зібрання в Польщі і проживають у Вроцлаві та прилеглих до нього містечках, а також у Кракові та Гданську. Частина цих братів та сестер переїхали з України до Польщі після початку повномасштабної війни 24.02.2022.

Вроцлав

Вроцлав

Вроцлав

Вроцлав

Перед початком навчання нову групу студентів привітав пастор польської церкви Міхал Домагала. Він підбадьорив усіх Божим словом і заохотив до навчання.

Лекції І. М. Яремчука студенти слухали з великою цікавістю, ставили дуже багато запитань, адже доктрина про Духа Святого та про Його дари досить непроста. На останніх перервах ректорові так і не вдалося перепочити та випити кави.

Слава Богові за благословенний час навчання, за відкриті двері та прихильність польських церков, за підтримку Ірпінської Семінарії.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм