медіаслужіння ІБС

ПРОГРАМА «ЦЕРКОВНЕ МЕДІАСЛУЖІННЯ»

ІБС

19 жовтня 2021

15-16 жовтня відбулася навчальна сесія студентів нового набору за програмою «Церковне медіаслужіння». Ця програма була започаткована в ІБС минулого року. І слава Богові, інтерес до неї лише зростає. У новій групі СЦМ-2 навчається 41 студент.

медіаслужіння ІБС

Навіщо церкві медіаслужіння в принципі? Сьогодні питання вже так не ставиться. Час доводить, що це служіння важливе й необхідне. Церкви не повинні ігнорувати такий важливий інструмент у справі досягнення людей, як засоби публічної інформації, зокрема, соціальні мережі в інтернеті, які нині доступні повсюди і в будь-який час і де люди проводять в середньому 6 годин на добу.

Слід сказати, що багато церков бажають розвивати медіаслужіння, але не мають досвіду чи достатніх коштів. З чого починати медіаслужіння? Як зробити його більш ефективним, креативним? Як добиватися того, щоб на наших церковних сторінках читачі затримувались довше, щоб їх зачіпала інформація? Яка взагалі потрібна стратегія та на чому вона має базуватися? Саме з відповідей на ці та інші питання почалося навчання студентів-медійників. І, звичайно, все підкріплялося практичними заняттями.

медіаслужіння ІБС

Важливо відзначити, що всі викладачі, які працюють зі студентами-медійниками, це фахівці своєї справи, кожен із них має великий практичний досвід і задіяний у різних сферах медіаслужіння. Зокрема під час першої сесії заняття проводив брат Андрій Гоцуляк, ведучий християнського радіо «Голос Надії», активний блогер, автор книги «Честность, метро и ошибки в словах», у якій він зібрав 50 власних постів з Instagram.

Бажаємо новим студентам благословень у навчанні. Нехай завдяки їм медіаслужіння сприятиме виконанню мети та місії церкви.

медіаслужіння ІБС

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм