Колесник Ю. В.

ПРЯМУЮТЬ ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ

ІБС

27 жовтня 2021

Закінчується осіння сесія наших студентів-четвертокурсників двох факультетів – пасторського та християнської освіти, груп ПФ-26 і ХО-28. Цей навчальний рік для них випускний.

Навчання груп ПФ-26 і ХО-28 припало на нелегкі часи, коли в країні були запроваджені жорсткі карантинні обмеження, і студенти були змушені пропустити одну навчальну сесію, а дехто навчався в режимі онлайн навіть дві сесії. Звичайно, що навантаження на останній рік навчання значно збільшилось.

Колесник Ю. В.

Студенти ХО-28 цього разу активно готувалися до викладання уроків християнської етики, які вони будуть проводити наступної сесії в школах, що співпрацюють з ІБС.

Сівакова М. А.

Головне ж навантаження студентів випускних груп – це підготовка дипломних проєктів. Окрім вивчення запланованих програмою дисциплін, складання іспитів та усунення заборгованостей, протягом цього року студенти ПФ досліджуватимуть одну з біблійних книг і готуватимуть за нею серію проповідей, а студенти ХО розроблятимуть, на вибір, або серію біблійних уроків, або уроки християнської етики для загальноосвітніх шкіл, або програму для християнських таборів чи жіночих конференцій.

Сівакова М. А.

Нехай Господь благословить наших дипломників успішно виконати й захистити найголовнішу роботу свого навчання!

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм