ЧРБК 20 років

РОЗДІЛЕНА РАДІСТЬ – ПОДВІЙНА РАДІСТЬ

ІБС

07 грудня 2021

Наша Семінарія з великим задоволенням розділила й помножила радість Чернігівського регіонального біблійного коледжу, який 5 грудня відзначив 20-річчя від дня заснування. Від самого початку коледж очолює пастор Віктор Василенко, колишній випускник ІБС (1997-2005 рр. навчання).

За спогадами Віктора Степанович, велику допомогу в організації коледжу та в складанні програм надав свого часу О. Г. Бринза, перший ректор ІБС. «Він намагався всіляко сприяти нашій роботі. Для мене була дуже важливою можливість співпраці з ІБС. Згодом багато хто з випускників коледжу продовжив своє навчання в ІБС», - говорить В. Василенко. Серед викладачів коледжу переважну частку складали й складають випускники Ірпінської Семінарії.

На сьогоднішній день, з Божою допомогою та завдяки підтримці Чернігівського ООЦ а також Норфолкської біблійної асоціації та двох баптистських церков США, коледж підготував до служіння понад 130 братів та сестер за такими напрямами, як церковне служіння, християнська освіта, душеопікування. Випускники коледжу трудяться в 17 населених пунктах Чернігівської області.

Від імені Ірпінської Семінарії всіх працівників коледжу привітав проректор А. П. Гренок. Свого часу він брав безпосередню участь у роботі коледжу. Андрій Петрович побажав усім благословень та Божого керівництва на подальші роки служіння.

Нехай Господь рясно благословить нашу спільну працю на духовно-освітній ниві! Нині без належної духовної освіти дуже складно здійснювати гідне служіння, щоб воно відповідало вимогам часу та задовольняло духовні потреби як членів церкви, так і ще ненавернених людей.

ЧРБК 20 років

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм