Мельник А. М. СХО-3

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМЕСТР

ІБС

02 лютого 2022

Після досить тривалих зимових канікул у семінарії почався другий навчальний семестр. 31 січня 2022 року на сесію прибули студенти двох груп факультету християнської освіти – ХО-28 і СХО-3 та група братів ПФ-26 пасторського факультету. Усі вони цього навчального року будуть випускатися. Тож другий семестр для випускників особливо напружений, тому що, окрім поточних лекцій та тестів, студенти активно працюють над дипломними проєктами.

ПФ-26 ХО-28 СХО-3

Групі ПФ-26 найбільше часу виділено на підготовку проповідей та дослідження біблійних книг. Студенти ХО-26 доводять до досконалості уроки християнської етики для загальноосвітніх шкіл. Також у навчальному розкладі чимало часу приділено вивченню богослов’я, біблійної географії, душепіклування та історії ЄХБ.

ПФ-26 ХО-28 СХО-3

Треба сказати, що наразі студентам-випускникам саме час подумати й про продовження навчання. З цією метою ректор І. М. Яремчук особисто спілкувався з кожним студентом групи ПФ-26, щоб допомогти братам визначитися з напрямом подальшого навчання на магістратурі.

ПФ-26 ХО-28 СХО-3

Побажаємо усім студентам випускних груп, щоб їм вистачило сил і натхнення подолати фінішний відрізок навчання.

ПФ-26 ХО-28 СХО-3

 

ПФ-26 ХО-28 СХО-3

 

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм