перша весняна сесія

РОЗПОЧАВСЯ І НАБИРАЄ ОБЕРТІВ ДРУГИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМЕСТР

Студенти ІБС

03 квітня 2023

Першими на свої весняні сесії прибули студенти чотирьох програм: біблійного душепіклування, музично-хорового, проповідницького та жіночого служіння.

Магістерські групи, які вивчають біблійне душепіклування, розпочали сесію з курсу «Практичні грані лідерства». Цей цікавий і дуже актуальний предмет їм викладав доктор філософії Олександр НЕГРОВ, який вивчав і глибоко досліджував лідерологію в кращих університетах світу і вже понад десять років успішно практикує цю науку в особисто заснованому Інституті вивчення і розвитку лідерства – Hodos Institute.

сесія ДФ

Лідерство як явище вже протягом багатьох років розглядається, вивчається і тлумачиться багатьма фахівцями, зокрема і християнськими. У церквах дійсно є інтерес до питань лідерства в тому сеснсі, щоб воно справляло позитивний вплив на збудування членів церкви, на розвиток усіх напрямів служіння церкви.

У лекціях Олександра Негрова студенти знаходили відповіді на такі питання, як: що таке лідерство взагалі, чи існує протиріччя між християнським богословʼям і лідерством, у чому полягають особливості християнського лідерства, особисте та командне лідерство та ін.

сесія ДФ

сесія ДФ

Про враження груп ДФ-2 і ДФ-3 розповідає студентка Оксана БОЙКО:

«Нашій групі пощастило бути слухачами та учасниками курсу «Практичні грані лідерства». Для багатьох матеріал, який викладав нам д-р Негров Олександр Іванович, був зовсім новий та інтригуючий. Особисто я, чесно кажучи, не думала, що тема лідерства є настільки актуальною та життєвою. Наш викладач так підібрав свій матеріал, що він був передбачений як для лідерів за своїм статусом і характером, так і для тих, хто таким не є, але при цьому є частиною будь-якої команди.

Матеріал курсу був оформлений у наочні, яскраві та актуальні презентації. Під час викладання професор Олександр Іванович постійно застосовував різні інтерактивні методи. Ми виконували багато практичних завдань та грали в імітаційні ігри, що допомагало нам самим аналізувати та добувати суть певних понять та явищ. Під час лекцій ми також розглядали біблійні приклади лідерства та аналізували дії біблійних персонажів.

Маю надію, що хоча б частину почутого ми зможемо застосувати в нашому житті та служінні людям».

 

Студенти музичного факультету під час сесії вивчали як біблійні, так і музичні дисципліни. Це особливе навантаження. І хоча студенти МФ старанні та уважні на всіх лекціях, все ж предметам, що повʼязані з музикою та співом, вони надають перевагу й присвячують їм найбільше часу. Щоразу, коли є вільна хвилина, студенти МФ співають, диригують і грають.

МФ

студенти МФ

студенти МФ

 

Група студентів сертифікатної програми «Проповідницьке служіння» вже наближається до завершення свого навчання. Наразі вони були найбільш зосереджені на лекціях з герменевтики та гомілетики – найважливіших дисциплінах для їхнього служіння. А також під час цієї сесії багато часу було приділено практичним заняттям з викладу проповідей та аналізу їх змісту.

сертифікат

сертифікат

сертифікат

 

Студентки сертифікатної програми «Жіноче служіння» крайній раз були в семінарії саме в ті дні минулого року, коли розпочалася війна. Ті події вони запамʼятали на все життя. За пройдешній час більшості студенток довелося проживати не в рідному домі, а вимушено переселитися в інші місця, як в Україні, так і за кордоном. І ось нарешті сестри знову в стінах ІБС. Слава Богові, вони всі збережені!

група жіночого служіння

Під час цієї поточної сесії студенти вивчали також такі дисципліни, як: «Духовний розвиток (Експозиція 1 послання Петра)» у викладі Івана БАРБЕ; «Біблійне душепіклування чи психологія?» у викладі д-ра Ігоря ЯРЕМЧУКА; «Вигорання в служінні» у викладі пастора Любомира МАТВІЇВА.

сесія ДФ

весняна сесія

весняна сесія

лекція

лекція

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні!

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм