ІБС 2022

Семінарія – це не будівля, Семінарія – це Ви, наші рідні. Ми сумуємо, але не хоронимо Семінарію.

ІБС 2022

23 квітня 2022

     

     Дорогі мої друзі, співробітники, студенти та випускники Ірпінської Біблійної Семінарі!

     Наші очі сповнені сліз, а серце обливається кров'ю. Ми не знаємо, чому Господь це допустив. Розум усвідомлює, що Бог не помиляється і що «тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре» (Рим. 8:28), але серце кричить від болю. Дуже багато знаків питання, але я вірю, що у вічності Господь збере всі наші знаки питання і вирівняє їх у знаки оклику. І замість «Чому???» ми вигукнемо «Дякую!!!»

     Семінарія – це не будівля, Семінарія – це Ви, наші рідні. Ми сумуємо, але не хоронимо Семінарію. Господь усе забрав у Йова, але повернув значно більше. Найголовніше – залишатися вірними Богові, як написано: «Будь вірний до смерті, і Я тобі дам тобі вінця життя» (Об. 2:10).

Дякую вам, дорогі, за ваші молитви та слова підтримки. Продовжуватимемо молитися один за одного. Люблю вас усіх.

     Дорогі брати та сестри, сьогодні з'являються суперечливі думки щодо любові до ворогів та покорі владі. Ключове слово герменевтики – це слово «контекст». Якщо в Біблії написано: «Любіть ваших ворогів…», це означає ваших особистих ворогів, щоб вони стали вам друзями. І тут не маються на увазі садисти, які вбивають тисячі дітей та ґвалтують жінок. Легко філософствувати на цю тему, коли дивишся на війну через екран телевізора і події не стосуються тебе особисто, твоєї дружини чи твоїх дітей. Нехай Господь береже нас і дає нам мудрості.

     Що стосується покорі владі, ми, звичайно, повинні коритися, якщо вимоги влади не суперечать Слову Божому. Але ж якщо суперечать, якщо влада наказує вбивати невинних людей, то коритися такій владі – буде гріхом. Приклади: Мойсей, Даниїл та його друзі… «Якщо наш Бог, Якому ми служимо, може врятувати нас з палахкотючої огненної печі, то Він урятує й з руки твоєї, о царю. А якщо ні, нехай буде тобі, о царю, знане, що богам твоїм ми не служимо, а золотому бовванові, якого ти поставив, не будемо вклонятися» (Дан. 3:17-18).

     Щиро дякуємо, наші рідні студенти та випускники, за вашу готовність жертвувати час, сили та фінанси для того, щоб відновити зруйновану будівлю Семінарії. Ми повідомимо вам, любі, коли саме розпочинатимемо будівельні роботи. Наразі ж молімося, щоб Господь зупинив війну!

     Ваша готовність допомогти Божій Семінарії свідчить про вашу любов до Господа, Який каже: «Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає ім'я Моє він; як він Мене кликатиме, то йому відповім, з ним Я буду в недолі; врятую його та прославлю його, і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє» (Пс. 90:14: 16).

     Слава Ісусові Христу!

     Ректор ІБС, Д-р Ігор Михайлович Яремчук.

ІБС 2022

 

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм