РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Сертифікатна програма «Християнська освіта»!

З Божою допомогою успішно пройшла сесія нового набору студентів сертифікатної програми «Християнська освіта».

Цього року за цим напрямом навчається 20 сестер із різних міст України. Декотрі з них уже давно й активно задіяні в служінні своїх помісних церков, інші – ще недосвідчені початківці. Приємно відзначити, що всі вони налаштовані сумлінно навчатися, щоб бути корисними для Господа.

Досвід минулого року показав, що сертифікатна програма «Християнська освіта» має великий попит у церквах, оскільки вона короткострокова і дає змогу одразу застосовувати отримані знання на практиці. Проте, незважаючи на те, що навчання за цією програмою триває лише рік, студенти отримують за цей час досить великий обєм теоретичних знань, а також встигають виконати багато практичних вправ і завдань. Програмою передбачено як вивчення біблійних доктрин, так і основних засад теорії і практики побудови біблійних уроків для недільних шкіл та дитячих таборів, огляд основних напрямів організації жіночого служіння в церкві та ін.

  Бажаємо нашим студентам успіхів у підготовці до наступних сесій, у виконанні всіх домашніх завдань, а також наснаги в служінні.

Порядок событий: 
4