_mg_5589.jpg

ЩЕ ОДНІ АБІТУРІЄНТИ СТАЛИ СТУДЕНТАМИ

Семінарський комплекс

08 жовтня 2021

Протягом року в нашій семінарії є дві події, яких ми особливо очікуємо і за які особливо молимось. Це вступні та випускні іспити. Нині ми радіємо, тому що семінарію знову наповнили новачки-першокурсники.

Незабаром виповниться вже місяць, відколи в нашій семінарії триває набір нових студентів. Одна група змінює іншу. Наразі вступають абітурієнти двох бакалаврських програм – «Пасторське служіння» та «Християнська освіта», групи ПФ-29 та ХО-31.

IMG_5529.JPG

Величезне бажання ще майже сотні братів і сестер – стати студентом семінарії – здійснилося! Іспити, які трохи лякали та бентежили, залишилися позаду. Тепер кожен поклав руку на плуг, і нехай Господь допоможе усім дійти до кінця їхньої освітньої ниви. А навчання почалося з традиційної лекції «Як бути успішним студентом», а далі вивчення бібліології, біблійної географії, огляду Старого Заповіту, граматики рідної мови та ін.

IMG_5515.JPG

На початку навчальної сесії, під час біблійної години, першокурсників привітали керівники СЄТ Майкл Джонсон і Ерік Мок, а також ще один співробітник місії, працівник християнського радіо «Еммануїл», Джим Верт. Місія СЄТ існує саме заради того, щоб підтримувати слов’янські церкви та духовні навчальні заклади, які готують служителів для церков. Тож брати з особливим задоволенням вітали нових студентів і бажали їм успіхів у навчанні, вірності Господу, біблійному вченню та всім тим добрим традиціям, які склалися в семінарії впродовж її 30-літньої історії. Разом із керівництвом ІБС співробітники СЄТ звершили над першокурсниками молитву посвяти в студенти.

IMG_5528.JPG

Друзі, молімося та радіймо за нових семінаристів! Нехай Господь наповнює їх не лише фактичними знаннями, а й практичною життєвою мудрістю.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм