img_5364.jpg

ЩЕ ОДНІ КОЛИШНІ СТУДЕНТИ СТАЮТЬ КОЛЕГАМИ

Семінарський комплекс

30 серпня 2021

За час свого існування семінарія виховала кілька поколінь чудових викладачів. І, слава Богові, кожен із них вкладає в розвиток навчального процесу всі свої духовні та інтелектуальні здібності. Нині прийшов час поповнити новими викладачами факультет християнської освіти.

Сучасні умови вимагають високої якості викладання біблійних уроків та організації християнської освіти в церквах, тому керівництво семінарії вже давно переймається удосконаленням рівня навчання студентів та пошуками нових ідей для досягнення успіху.

Так, 15 червня в нашій семінарії відбулася зустріч керівництва й викладачів факультету християнської освіти з кількома випускниками минулих років, які мають педагогічну освіту, досвід роботи й активно задіяні в дитячому, підлітковому та молодіжному служінні.

На розгляд семінарії свої доробки представили:

Ірина Мулько, соціальний педагог, директор НШ та відповідальна за дитяче служіння церкви «Дім Євангелії» (м. Луцьк);

Діна Прокопчук, вчитель, віце-президент HodosInstitute, керівник дитячо-підліткового відділу ВСЦ ЄХБ в Житомирській області;

Олена Колесник та Валентина Терещенко, вчителі приватної християнської школи «Софія» та вчителі НШ та християнської етики;

Марина Сівакова, вчитель, аспірант Національного університету ім. Т. Шевченка, досліджує тему, пов’язану з інклюзивним навчанням, вчитель християнської етики.

Кожна з вищевказаних випускниць готова ділитися своїми знаннями зі студентами факультету ХО.

На даний час керівництво факультету ХО переглянуло програму навчання, і до переліку предметів були внесені суттєві доповнення, що дозволить урізноманітнити та вдосконалити навчальний процес.

Дякуємо Господу, що свого часу дозволив виховати в наших стінах відмінних, здібних студентів, які стали чудовими фахівцями. Сподіваємося, що навчальні дисципліни, які сестри будуть викладати на факультеті ХО, збагатять знання наших студентів та надихнуть до плідного служіння в недільних школах.

IMG_5368.JPG

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм