Швейцарія

СЛУЖІННЯ З УКРАЇНЦЯМИ У ШВЕЙЦАРІЇ

Служіння наших студентів за кордоном

14 березня 2023

Понад пів року тому Вадим Кісельов переїхав до Швейцарії, де вже перебувала його родина, що змушена була виїхати з України на початку повномасштабної війни. Вадим закінчив пасторський факультет і наразі продовжує навчання за програмою церковного служіння.

Розповідає Вадим КІСЕЛЬОВ: «З першого дня перебування за кордоном я молився до Бога, щоб Він дав мені можливість звершувати служіння на новому місці. Невдовзі я познайомився з пастором церкви Крішона, що в місті Цофінгені. Я розповів йому про себе та своє служіння в Україні, і він запропонував мені трудитися з українцями, які живуть у регіоні, де нині знаходиться моя сім’я. Отримавши благословення від місцевих регіональних пасторів і підтримку церкви я почав служіння у Швейцарії.

Найперше, я створив групу з вивчення Біблії, яку зараз постійно відвідує двадцять людей.

Швейцарія

Наша українська група проводить служіння разом із швейцарцями. Для нас роблять переклад рідною мовою. Проте, з дозволу помісної церкви, ми вже кілька разів проводили власні служіння українською мовою. На них ми запрошували братів та сестер із баптистської церкви Німеччини.

Швейцарія

 

Швейцарія

Нещодавно місцевий пастор погодився, щоб я теж час від часу проповідував на спільних швейцарсько-українських богослужіннях. І вже тепер будуть робити переклад з української на німецьку мову.

Швейцарія

Дякую Богові, що Він благословляє мене в праці для Нього. Місцеві пастори запропонували мені створити ще одну групу з вивчення Біблії в містечку, що поряд із Цофінгеном.

Дуже дякую Богові, що Він використовує мене в цій країні для служіння вимушено переселеним українцям!»

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм