МФ ІБС Суми

СТУДЕНТИ МФ-20 З МУЗИЧНО-ХОРОВОЮ ПРОГРАМОЮ ВІДВІДАЛИ СУМСЬКУ ЦЕНТРАЛЬНУ ЦЕРКВУ

ІБС

07 грудня 2021

4-5 грудня цього року студенти та викладачі нашого музичного факультету відвідали центральну церкву м. Суми.

Взагалі відвідини помісних церков, де звершують служіння наші студенти, – це вже багатолітня традиція музичного факультету. У такі поїздки зазвичай їде вся група разом із деканом та викладачами. Студенти заздалегідь готують музичну програму і виконують її під час недільного богослужіння. Такі відвідини є великим благословенням і для студентів, і для помісних церков. Завдяки такому служінню студенти зростають у хоровій майстерності, більше здружуються, збагачуються досвідом. А церкви мають чудову нагоду спільно славити Господа співом разом зі студентським хором ІБС.

Цьогорічна поїздка стала першою після тривалої перерви, яка була викликана складністю епідеміологічної ситуації в країні.

У день приїзду наші студенти взяли участь у молодіжному спілкуванні церкви, де розглядалися важливі запитання щодо Вечері Господньої. До роздумів долучилися також і викладачі семінарії. Вечір пройшов цікаво й корисно для всіх присутніх.

У неділю вранці хор нашого факультету виконував хорові пісні, вірші, соло, дуети та тріо, а також разом із церквою мав спільність у Вечері Господній.

Після служіння молодь помісної церкви запросила наших студентів на спільну прогулянку, під час якої в одному з православних храмів студентський хор мав можливість заспівати відомий у багатьох церквах нашого братства піснеспів «Великі та дивні діла Твої», автором якого є наш брат В. Хлиста. Цей досвід був незвичним і цікавим.

Щира подяка Богові за можливість мати такі повчальні та надихаючі поїздки. Нехай Господь відновить сили наших студентів, щоб вони успішно продовжили навчання й склали всі необхідні іспити.

МФ ІБС Суми

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм