д-р Земек

СУМНА НОВИНА З-ЗА ОКЕАНУ

Спогадуємо наставників

23 лютого 2023

14 лютого 2023 року відійшов у вічність наш брат по вірі, служитель Божий д-р Джордж Земек.

Д-р Земек близько 50-ти років був служителем церкви і викладачем та академічним деканом у Семінарії Біблійної Експозиції. Він також є автором кількох книг.

Д-р Земек, разом з д-ром Ричардом Мейхью і професором Джеймсом Стицзінгером, був одним із трьох перших викладачів ІБС від Майстерс Семінарії, яких запросили викладати брати Я. К. Духонченко та Роберт Провост. Це було в далекому 1991 році.

Пам'яті д-ра Земека


Наступного разу д-р Земек викладав уже в стінах нової будівлі нашої Семінарії, у травні 2007 року. І викладав він уже не просто студентам групи ПФ, а студентам магістерської програми, братам групи М-4. Ірпінська Біблійна Семінарія за цей час виросла у своєму служінні. Частково це стало можливим і завдяки першому приїзду в Семінарію такого поважного викладача, яким був д-р Земек.

Пам'яті д-ра Земека

 

Пам'яті д-ра Земека

Перший ректор ІБС д-р Олексій Бринза з д-ом Джорджем Земеком.

Ми вдячні Богові за служіння Джорджа Земека, особливо за його участь у служінні нашої Семінарії. Д-р Земек залишив нам добрий приклад істинного християнина і вченого, вірного викладача біблійних наук.

Ірпінська Біблійна Семінарія висловлює щирі співчуття всім рідним та близьким брата Джорджа Земека у зв'язку з цією втратою.

Блаженні ті мертві, хто з цього часу вмирає в Господі! Так, каже Дух, вони від праць своїх заспокояться, бо їхні діла йдуть за ними слідом.

(Об. 14:13)

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм