_mg_5462.jpg

ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ, І ДО НАВЧАННЯ ПРИСТУПИЛА ГРУПА СПС-9

Семінарський комплекс

08 жовтня 2021

В період з 20 по 24 вересня відбувається перша навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Пасторське служіння». Навчання за даним напрямом було започатковане 2013 року і з Божою допомогою успішно розвивається та удосконалюється. За її зразком нині створено кілька філіалів в інших містах.

Нова група CПС-9 складається з різних студентів, як за віком, так і за духовним досвідом. Керівництво семінарії завжди схвально ставиться до такого складу груп, оскільки більш досвідчені в християнському житті брати діляться з молоддю своїм досвідом служіння, прикладами вирішення різних ситуацій у церквах та повсякденному житті. А молодь запалює старших ентузіазмом та завзятістю. Такі групи завжди дружні.

_MG_5476.JPG

Студенти CПС-9 звершують найрізноманітніше служіння. Це пастори, проповідники, лідери малих груп із вивчення Біблії, диякони, місіонери. Багато хто трудиться з дітьми, підлітками та молоддю, з людьми похилого віку, з людьми з інвалідністю, з сиротами. Є такі, що звершують служіння в християнських реабілітаційних центрах або благовістять у місцях ув’язнення.

Всі студенти CПС-9 дякують Богові за можливість навчатися, моляться, щоб їм бути відповідальними, і бажають якнайкраще виконувати Боже доручення – нести Євангелію невіруючому світові. Щоб звершувати будь-яке служіння, необхідно твердо триматися на фундаменті Біблії. Тому перші заняття завжди присвячені лекціям з бібліології. А вже далі будуть герменевтика та гомілетика – дисципліни, які допоможуть нашим студентам правильно звіщати Боже Слово.

_MG_5467_1.JPG

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм