img_1238.jpg

ВЕЛИКЕ СПІЛЬНЕ СВЯТО

Семінарський комплекс

30 серпня 2021

29 травня 2021 року Ірпінська Біблійна Семінарія завершила урочистості з нагоди 30-річного ювілею від дня заснування і відсвяткувала урочистий випуск студентів.

Випускний марафон у нашій семінарії стартував ще 6 травня, і майже щотижня чергова група відзначала закінчення свого навчання. А завершальним акордом стало святкування, що відбулося 29 травня.

Цього урочистого дня до семінарії завітало багато почесних гостей, щоб привітати з ювілеєм керівництво, викладачів студентів та випускників ІБС. Приємно відзначити, що кожен із почесних гостей дотичний до навчально-виховного процесу нашої семінарії і переймається її проблемами, вболіває за розбудову та успіхи. Від імені місії СЄТ, головного та незмінного спонсора ІБС, усіх присутніх привітав президент Майкл Джонсон. Від імені Опікунської ради семінаристів вітав В. П. Шемчишин (помічник голови ВСЦЄХБ). Висловили щирі слова привітань і побажань колишні випускники семінарії, а нині голови обласних об’єднань церков Я. Л. Троць (Волинська обл.), О. І. Овсій (Полтавська обл.) і Я. Л. Мачинський (Київська обл.). Також поздоровили присутніх пастори помісних церков В. М. Григоренко (Київ) та Г. М. Пилипенко (Харків). Привітав семінарію з ювілеєм і президент Українського біблійного товариства Г. І. Комендант, який стояв ще біля витоків нашого навчального закладу і добре знає історію нашого становлення. Пастор-євангеліст Майкл Готт із притаманними йому завзяттям та натхненням, вітаючи усіх присутніх з ювілеєм, закликав пам’ятати про суть нашого служіння – поширювати Євангелію, звіщати Боже Слово, примножувати учнів.

Цього святкового дня керівництво ВСЦ ЄХБ також вшанувало 30-річне служіння нашої семінарії і подякувало за спільну працю в євангельсько-баптистському братстві. А на згадку про ювілейну дату ректорові І. М. Яремчуку було вручено памятну табличку.

У своїх виступах всі однодушно раділи успіхам семінарії в навчально-виховному процесі, дякували Богові за Його всіляку благодать, яку Він рясно виливає на семінарію. 30-річне плідне існування ІБС – це Божа милість, це відповідь на молитви десятків тисяч людей не лише в Україні, а й по всьому світу. У побажаннях керівництву, викладачам, випускникам, теперішнім та майбутнім студентам усі зичили подальшого духовного зростання, постійного удосконалення в служінні, бажали бути слухняними виконавцями Божої волі, гідними та старанними працівниками на Його ниві.

З особливою увагою випускники слухали слова настанов свого ректора Ігоря Михайловича Яремчука На підставі тексту 3 Івана 1:1-6 він побажав усім присутнім досягати успіху та зростати у вірності, в істині та в любові. Найголовніша приємність для семінарії – це чути, що її студенти та випускники ходять у правді. І це також велика приємність для Господа.

Загалом цього року Семінарія випустила і благословила на служіння 365 братів і сестер.

Під час святкування викладачі та студенти радо привітали ще кількох служителів з нагоди особливої відзнаки. А саме:

Гренок Андрій Петрович, проректор ІБС, голова комітету християнської освіти ВСЦ ЄХБ, захистив дисертацію та отримав науковий ступінь «Доктор служіння»;

Майкл Джонсон, Ерік Мокк (співробітники СЄТ) та Віталій Сорокун (голова комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ) отримали від семінарії ступінь «Почесний доктор служіння» за вагомий внесок у розбудову навчально-виховного процесу ІБС.

Дякуємо Господу за велике спільне свято семінарії і всього братства євангельсько-баптистських церков. Дякуємо всім за щирі слова побажань! Усвідомлюємо свою відповідальність перед Богом і церквами за те, щоб здійснювати навчально-виховний процес семінарії виключно на засадах Біблії. Не вважаємо себе, що вже досягли досконалости, покладаємо надію на Господа і просимо Його ласки та мудрості на подальше служіння.

ФОТОГРАФІЇ З ВИПУСКУ ІБС 2021 МОЖНА ДИВИТИСЯ З ССИЛКОЮ:

https://drive.google.com/drive/folders/1EG74Rur01n_q-gTWjmXLb9mB8HEYF4g…

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм