Прокопчук Діна

ВІТАЄМО ЩЕ ОДНУ НОВУ ВИКЛАДАЧКУ!

ІБС

10 листопада 2021

Під час осінньої сесії до педколективу факультету християнської освіти приєдналася ще одна нова викладачка – Діна Прокопчук, випускниця ІБС 2012 року, аспірантка НПУ ім. М. П. Драгоманова, керівниця дитячо-підліткового комітету Житомирського ООЦ ЄХБ. Вона викладала студентам групи ХО-29 курс «Формування лідерства серед підлітків».

Діна Прокопчук

Робота з підлітками – це, безсумнівно, дуже важлива ланка церковного служіння. Саме підлітковий вік для багатьох юних братів та сестер стає визначальним у питаннях віри, навернення до Господа. На жаль, часто саме в підлітковому віці багато хто залишає недільну школу та церкву. Як утримати молодь, зацікавити, згуртувати, допомогти їй якомога краще розкрити свій потенціал, залучити до подальшого служіння в церкві – всі ці питання дуже насущні для наших студентів. Тому курс «Формування лідерства серед підлітків», який отримав назву від однойменної книги, співавторкою якої є Діна Прокопчук, дуже вчасний і актуальний, до того ж він дуже практичний.

Діна Прокопчук

Мета даного курсу – дати студентам базові знання про організацію церковного служіння з підлітками та ознайомити з найбільш ефективними форматами взаємодії з цією віковою групою молоді. Студенти дізналися, як створювати дієву команду для служіння, як розвиватися в цьому напрямі. Побачили інструменти для формування лідерства серед підлітків за моделлю Pro 7, що запропонована в книзі «Формування лідерства серед підлітків» на основі дослідження Hodos Іnstitute про церковне служіння в Україні з молодим поколінням. 

Нехай Господь благословить наших студенів у навчанні!

Діна Прокопчук

Цікавий факт про сестру Діну Прокопчук:

Діна належить до великої, ні, величезної (!) родини Прокопчуків із Житомирщини. Нині ця родина нараховує 300 осіб, пять поколінь! Це велике благословення! Їхнього цвіту по всьому світу: Україна, Німеччина, США, Іспанія. Регулярно, раз на три роки, вони збираються всі разом у с. Заздрівці, де колись одружилися й народили 13 дітей Антон та Лідія Прокопчуки, засновники роду.

Окрім Діни, нашу Біблійну семінарію в різний час закінчили понад 10 різних Прокопчуків. Всі вони задіяні в служінні.

Діна Прокопчук

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм