Жіноче служіння ІБС

ВПЕРШЕ ВІДКРИТО ОКРЕМУ ПРОГРАМУ «ЖІНОЧЕ СЛУЖІННЯ»

ІБС

21 жовтня 2021

З 18 по 22 жовтня триває перша сесія студентів, які навчаються за новоутвореною програмою «Жіноче служіння». Про створення такої програми керівництво факультету християнської освіти думало вже давно. І от нарешті під керівництвом Яремчук О. О., яка має великий досвід служіння за цим напрямом, програма «Жіноче служіння» виокремилась як самостійна. Це стало можливим, зокрема, і завдяки тому, що за роки роботи ФХО в семінарії накопичився великий доробок чудового теоретичного й практичного матеріалу, повязаного з жіночим служінням.

Жіноче служіння ІБС

Програма має дуже практичне спрямування. Її мета – ознайомити студенток з різними видами і формами жіночого служіння в церкві; мотивувати їх до запровадження та розвитку служіння з жінками різного віку, як у церкві, так і поза межами церкви, як із жінками-християнками, так і з невіруючими.

Обов’язковою складовою програми є вивчення біблійних доктрин та експозиції біблійних книг, які змальовують жіночі образи.

Жіноче служіння ІБС

У новій групі 45 студенток з десяти областей України. Багато з сестер уже задіяні в жіночому служінні своїх помісних церков, а решта бажають розпочати його і хочуть зробити це правильно. У групі навчаються сестри різного віку. Є незаміжні сестри, є багатодітні мами, які мають по шестеро, п’ятеро, четверо, троє діток. Є й такі, хто вже має онуків. Приємно відзначити, що багато сестер – це дружини студентів та випускників нашої семінарії, зокрема пасторів та дияконів церков, викладачів духовних навчальних закладів.

Жіноче служіння ІБС

Незалежно від досвіду свого християнського життя та служіння, від свого статусу, всі сестри групи СЖС-1 однаково бажають навчатися, отримати духовне та емоційне підбадьорення, збагатитися цікавими ідеями. Можливо, не всі сестри в подальшому звершуватимуть публічне служіння, для когось коло жіночого служіння обмежиться власною сім’єю чи малою групою. Але ми знаємо, що в Божих очах цінність служіння визначається не його масштабами, а сумлінністю та любов’ю, з якою воно звершується.

Жіноче служіння ІБС

Молімося за наших сестер, щоб вони отримали від навчання якнайбільше користі, щоб завдяки їм жіноче служіння в церквах було активним та плідним.

Жіноче служіння ІБС

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм