img_5422.jpg

ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧАМ З ВИПУСКНИКАМИ

Семінарський комплекс

07 жовтня 2021

21 вересня нашу (і свою!) семінарію відвідали випускники Олександр Чмут та Ростислав Бабенко, співробітники ТрансСвітового Радіо в Україні.

Брат Олександр Васильович навчався в ІБС в 1991-1995 рр. і отримав ступінь бакалавра пасторського служіння. Брат Ростислав навчався в 1999-2002 рр. на факультеті християнської освіти. Вони завжди з задоволенням та вдячністю згадують роки навчання і пам’ятають особливий сімейний та братерський дух нашої семінарії.

Олександр Васильович Чмут проповідував на біблійній годині. На прикладі Авраама та його стосунків з Богом брат Олександр говорив про важливість щоденного ходження у вірі. Він кілька разів наголошував, що справжня віра завжди має бути сконцентрована на Бозі і ґрунтуватися на знанні Божого характеру та Його сили. Чим більше християнин пізнає Бога, тим більше він Йому довіряє.

IMG_5418.JPG

Олександр Васильович також коротко розповів нашим студентам про один із останніх проєктів, над яким наразі працює ТСР в Україні, – це бесіди та тлумачення на всі книги Біблії. Наразі вже записано 400 випусків радіопередач на 3 книги СЗ та 5 книг НЗ. У проєкті вже взяли участь понад 50 проповідників, серед яких є й викладачі ІБС.

Під час перебування в семінарії було здійснено аудіозаписи для майбутніх радіопередач ТСР, у яких взяли участь І. М. Яремчук, А. П. Гренок, В. П. Нагірняк та І. В. Яшнік. Брати розбирали 7 та 8 розділи Євангелії від Луки.

Радіємо за дякуємо Богові за служіння наших випускників. Бажаємо плідного служіння ТСР України.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм