ПФБ-11

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ПФБ-11 У РІДНИХ СТІНАХ СЕМІНАРІЇ

ІБС

15 листопада 2021

«Буду згадувати ласки Господні, Господні хвали за все те, що вчинив нам Господь…» (Ісаї 63:7). Саме цими словами можна було б охарактеризувати зустріч випускників групи ПФБ-11 (2015-2018 н. рр.) у стінах Ірпінської Біблійної Семінарії.

ПФБ-11

Розповідає Юрій ПЕТРЕНКО: «Минуло вже 3 роки, але думками ми знову й знову линемо в той час, коли могли навчатися разом. Семінарія дала нам значно більше, ніж просто знання. Навчаючись в ІБС, кожен із братів нашої групи особливим чином зростав духовно, пізнаючи Господа не лише завдяки біблійним дисциплінам, а й братерським молитвам та спілкуванням поза аудиторію. За час навчання ми надзвичайно зблизились, здружились, і тому вирішили не припиняти спілкування й після закінчення ІБС. А найкраще місце, де ми можемо це здійснити, звичайно, Семінарія, куди надзвичайно приємно повертатися, щоб разом «згадувати ласки Господні».

Розповідає Владислав МАРКОВ: «Цього разу з нашої групи, що налічувала 20 студентів, зібралося 14 братів із різних куточків України та Молдови. Ми ділилися своїми спогадами про спільно проведений час навчання, про те, як отримані знання допомагають нам не лише в церковному служінні, а й в сімейному житті. Ця зустріч стала ще одним доказом любові Господа до нас та Його турботи про нас за будь-яких обставин.

Семінарія назавжди залишається в наших серцях тим першим духовним домом, звідки ми, піднявши крила, як орли, розлетілись на місця свого служіння».

ПФБ-11

Випускники ПФБ-11 вірять, що, з Божої ласки, матимуть можливість ще багато разів збиратися разом, а колись, можливо, і привезуть своїх дітей у семінарію (нехай продовжать батьківську дорогу). 

Щира подяка керівництву та всім працівникам Семінарії, які з задоволенням сприяють зустрічам і спілкуванню випускників минулих років.

ПФБ-11

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм