РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Новини

ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧАМ З ВИПУСКНИКАМИ

21 вересня нашу (і свою!) семінарію відвідали випускники Олександр Чмут та Ростислав Бабенко, співробітники ТрансСвітового Радіо в Україні.

...
Дата: 23.09.2021

ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ, І ДО НАВЧАННЯ ПРИСТУПИЛА ГРУПА СПС-9

В період з 20 по 24 вересня відбувається перша навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Пасторське служіння». Навчання за даним напрямом було започатковане 2013 року і з Божою допомогою успішно розвивається та удосконалюється. За її зразком нині створено кілька філіалів в інших містах.

Нова група...

Дата: 23.09.2021

ВІТАЄМО ГРУПУ «ЗВУКАЧІВ»

Господь благословив початок 2021-2022 навчального року, і протягом всього двох тижнів у семінарії вже успішно відбулися навчальні сесії в чотирьох групах.

17-18 вересня відбулися перші заняття нової групи церковних звукооператорів, або, як вони себе називають, «звукачів». Це вже третій набір за даною...

Дата: 23.09.2021

ПЕРША СЕСІЯ СТУДЕНТІВ СЕРТИФІКАТНОЇ ПРОГРАМИ СХО-3

     З 13 по 17 вересня проходить навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Християнська освіта».

     Третій рік поспіль наша семінарія проводить короткотермінову програму навчання з підготовки вчителів недільних шкіл. Цього року за нею навчається 19 сестер. У більшості вони самі прийшли до Христа через недільні школи, тому усвідомлюють...

Дата: 23.09.2021

ЗАГЛИБЛЮЄМОСЯ В БІБЛІЙНІ НАУКИ

     Підходить до завершення осіння сесія студентів-другокурсників. Нині вони занурені у вивчення біблійно-богословських дисциплін і майже щодня складають тести. Вчення Біблії про Ісуса Христа, вчення про людину і гріх, огляд Старого Заповіту – всі ці предмети є важливим підґрунтям, на якому базується духовна освіта наших студентів.

     А на...

Дата: 23.09.2021

СТАРТУВАВ НОВИЙ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     Швидко промайнули два місяці канікул, і ІБС знову гостинно відчинила двері для своїх студентів. Любі наші, ми вас чекали, ми за вас весь час молилися.

     З 6 по 17 вересня триватиме навчально-екзаменаційна сесія студентів-другокурсників. Це групи ПФ-28 і ХО-30.

     Студенти пасторського факультету почали навчання з вивчення курсу гомілетики, який їм викладає ректор семінарії д-р І. М. Яремчук. Поки що це ґрунтовний теоретичний матеріал, вивчення структури проповіді та детальний розбір...

Дата: 15.09.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     Любі студенти та випускники, шановні викладачі та співробітники Ірпінської Біблійної Семінарії, вітаємо вас із Днем знань!

     Нехай Господь рясно благословляє нас усіх у здобутті загальних знань, але особливо в набутті біблійних знань та мудрості. Бог це схвалює. Від цього багато в чому залежить наше життя і наше служіння, від цього залежить і наша репутація, і репутація наших церков, і репутація Господа, Якому ми служимо.

...
Дата: 01.09.2021

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШЕНО!

11 червня в нашій семінарії завершились останні сесії 2020-2021 навчального року. Студенти трьох груп, ПФ-26, ХО-28 і МФ-20, вислухали останні лекції, склали останні іспити, і нарешті у всіх довгоочікувані канікули!

Але й влітку студентам доводиться пам’ятати про навчання. А що стосується вищезазначених груп, то їх взагалі очікує напружений час, адже наступного навчального року вони будуть випускатися. А це означає, що вже влітку потрібно починати готувати матеріал до дипломних проєктів....

Дата: 11.06.2021

ДОЛАЄМО ОСТАННЮ МЕЖУ, ЩО ВІДДІЛЯЄ ВІД ОМРІЯНОГО ДИПЛОМА

       З 16 по 28 травня проходили останні сесії і захист дипломних проєктів на чотирьох факультетах. Завершують своє навчання студенти ПФ-25, ХО-27, ФБД-1 і МDiv-9.

       Ранок 24 травня. За всі роки навчання, мабуть, жоден студент ще так не хвилювався, як сьогодні. Що особливого в сьогоднішньому дні? – ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ, ПРОПОВІДІ,...

Дата: 01.06.2021

ЗАВЕРШИЛА НАВЧАННЯ ЩЕ ОДНА ГРУПА

     14 травня свій випуск відсвяткували 34 студенти програми «Церковне медіаслуження». Через карантин і локдауни їм довелося начатися і офлайн, і дистанційно. Але, слава Богові, програма не закрилась і всі заплановані заняття пройшли успішно.

     Сертифікатну програму «ЦЕРКОВНЕ МЕДІАСЛУЖІННЯ» було започатковано минулого року. Мета програми –...

Дата: 01.06.2021