РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Новини

З ЛАСКИ БОЖОЇ, В ІБС ЗАВЕРШИЛАСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 РОКУ!

     Протягом усього жовтня в нашій Семінарії тривала вступна кампанія 2019 року. За цей час було здійснено набори на п'ять факультетів: біблійного душепіклування, пасторський, музичний, християнської освіти та служіння нечуючим. Окрім набору на основні програми, було здійснено набір студентів і чотири сертифікатних програми. Змінюючи одна одну, новонабрані групи студентів занурювалися в біблійні науки.

...
Дата: 22.12.2019

НОВА ПРОГРАМА В ІБС ДЛЯ СЕСТЕР

     Вперше ІБС відкрила сертифікатну програму для сестер, які активно трудяться або починають трудитись у своїх помісних церквах за такими напрямами, як жіноче служіння, викладання в недільних школах, організація і проведення дитячих християнських таборів. І хоча сестри роблять це з любов'ю, великим старанням, щиро та віддано, все ж багатьом із них бракує відповідної професійної підготовки. А здобути систематичну освіту вони, з різних причин, не...

Дата: 22.12.2019

ЩЕ ТРИ ФАКУЛЬТЕТИ НАШОЇ СЕМІНАРІЇ ПОПОВНИЛИСЯ НОВИМИ СТУДЕНТАМИ

ЩЕ ТРИ ФАКУЛЬТЕТИ НАШОЇ СЕМІНАРІЇ ПОПОВНИЛИСЯ НОВИМИ СТУДЕНТАМИ

Одразу ж після складання вступних іспитів, повні ентузіазму, наші новачки приступили до навчання. Це групи ПФ-27, ХО-29 і ФСН-8. Чотири роки вони проведуть у стінах ІБС.

...
Дата: 22.12.2019

РАДО ВІТАЄМО В СТІНАХ ІБС НОВИХ СТУДЕНТІВ МУЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ГРУПУ МФ-20!

З 16 по 27 вересня цього року в Ірпінській Біблійній Семінарії пройшла вступна і настановча сесія на музичному факультеті.

На навчання зараховано 20 братів і сестер, які обрали для себе музичне служіння в церкві як основне, а також виявили бажання навчатись і зростати як у музичному напрямі, так і в біблійному...

Дата: 22.12.2019

СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА "ЗВУКООПЕРАТОР ЦЕРКВИ"

     З милості Божої, 27-28 вересня 2019 року в ІБС пройшла перша сесія студентів однорічної сертифікатної програми «Звукооператор церкви».

     Керівництво Семінарії давно шукало можливості організувати на базі музичного факультету цілеспрямоване навчання тих братів і сестер, які здійснюють або планують здійснювати в церкві таке служіння, як...

Дата: 22.12.2019

МАЙКЛ ГОТТ: «Я ТУТ ТОМУ, ЩО ЛЮБЛЮ ВАС, І ТОМУ, ЩО ХОЧУ ПЕРЕДАТИ ВАМ ФАКЕЛ ЄВАНГЕЛЬСЬКОГО СЛУЖІННЯ!»


7-9 жовтня 2019 року студентам першого курсу трьох факультетів викладав пастор-євангеліст д-р Майкл Готт.

Уже кілька років поспіль, зазвичай восени, д-р Майкл Готт відвідує з лекціями нашу семінарію. Цього разу він...

Дата: 16.10.2019

СЛУЖІННЯ д-ра РЕНДІ МЕЙФІЛДА


Подяка Богові за те, що з 17 по 22 вересня Ірпінську Біблійну Семінарію відвідав д-р Ренді Мейфілд.

Д-р Ренді Мейфілд - відомий американський співак, автор багатьох пісень. Він багато подорожує, як в США, так і по всьому світові. Ренді Мейфілд відвідав понад 90 країн на різних континентах планети. Він виступав у багатьох відомих театральних і концертних залах, як, наприклад, Театр Фокс, Концертний зал Пауел, Театр Шелдона, Гранд Олд Опера, Лонг-Біч Арена.

Д-р Мейфілд є місіонерським пастором...

Дата: 08.10.2019

Д-Р ЭРНІ БЕЙКЕР, "ВСТУП ДО КУРСУ БІБЛІЙНЕ ДУШЕПІКЛУВАННЯ"


З Божої ласки, з 23 по 27 вересня в ІБС д-р Ерні Бейкер проводить на магістерській програмі курс лекцій «Вступ до курсу Біблійне душепіклування».

Д-р Бейкер трудиться для Господа з 1980 року. 25 років він здійснює ...

Дата: 08.10.2019

д-р Ренді Маршалл, практичний курс "Біблійне лідерство"


З 16 по 19 вересня в ІБС викладав д-р Ренді Маршалл. Він читав студентам факультету біблійного душепіклування практичний курс "Біблійне лідерство".

Д-р Ренді Маршалл має ступінь B.A. і M.A. Арканзаського університету (публічні виступи і риторика); ступінь Ph.D Каліфорнійського університету богослов'я (комунікація).

Д-р Ренді Маршалл є професором Західної семінарії (Портленд, Орегон), де викладає гомілетику і лідерство.

З 2004 року д-р Маршалл звершує пасторське...

Дата: 24.09.2019

СЛАВА БОГОВІ, ЩО Є ТАКЕ СВЯТО!

26 травня в Ірпінській Біблійній Семінарії пройшло чудове свято – урочисте вручення дипломів випускникам 2019 року.Це вже друга хвиля урочистостей з нагоди випуску. Перша ж відбулася 10 травня. Всього цього року наша Семінарія випустила і благословила на служіння 202 братів і сестер.

Від самого ранку в семінарії панувало особливе пожвавлення та приємне хвилювання. І ось нарешті під урочисті акорди гімну «Співайте Богові славу» вишикувані колони випускників і викладачів...

Дата: 30.05.2019