РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Новини

ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС 2020 РОКУ!

ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС 2020 РОКУ!     

     5 вересня 2020 року Ірпінська Біблійна Семінарія урочисто відсвяткувала черговий випуск студентів. У зв’язку з введенням карантинно-обмежувальних заходів в Україні, цю, таку жадану подію для кожного студента, кілька разів доводилося відкладати. І лише восени стало можливим знову зустрітися в стінах рідного закладу.

Щоразу, коли ІБС святкує випуски студентів,...

Дата: 14.10.2020

ВИПУСКНА СЕСІЯ СТУДЕНТІВ ПФ І ФХО В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

В умовах пандемії всім навчальним закладам нашої країни довелося вносити корективи в навчальний процес – зокрема переходити на дистанційне навчання. Не стала виключенням і наша Семінарія. Особливо це стосувалося двох випускних груп – ПФ-24 та ХО-26. Студенти цих груп, окрім прослуховування навчального матеріалу останнього семестру, захищали свої дипломні проєкти. Звичайно, це змусило і випускників, і викладачів серйозно попрацювати над багатьма організаційними та технічними питаннями. І, слава Богові, випускна екзаменаційна сесія відбулася! Як це було?

...
Дата: 10.06.2020

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ "ДОСТАТНІСТЬ У ХРИСТІ та ІУДАЇЗМ"

По Божій милості з 16 по 18 березня 2020 року Ірпінська Біблійна Семінарія провела в режимі онлайн конференцію "Достатність у Христі та іудаїзм" за участю доктора богослов'я Романа Борисовича Дехтяренка.

Доктор богослов'я Роман Дехтяренко з дружиною Любов'ю живуть у Канаді. Роман Борисович є пастором церкви...

Дата: 08.04.2020

У зв'язку з КАРАНТИНОМ, конференція "ДОСТАТНІСТЬ У ХРИСТІ та ІУДАЇЗМ" проходитиме в режимі ОНЛАЙН.

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ "ДОСТАТНІСТЬ У ХРИСТІ та ІУДАЇЗМ"

Спікер: д-р Роман Борисович Дехтяренко

З 16 по 18 березня 2020 року Ирпінська Біблійна Семінарія проводитиме ОНЛАЙН конференцію "Достатність у Христі та іудаїзм" за участю доктора богослов'я Романа Борисовича Дехтяренка.

...
Дата: 14.03.2020

КУРС "МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ" РАЗОМ З д-м МАЙКЛОМ ЛОУСОНОМ

Дякуємо Господу за благословенне викладання д-р Майкла Лоусона, який з 10 по 14 лютого 2020 року читав курс «Методика викладання» студентам магістерської программи факультету біблійного душепіклування. 

Д-р Лоусен звершує особливе служіння - розвиток християнських освітніх програм в усьому світі. Понад три...

Дата: 01.03.2020

КУРС «БІБЛІЙНЕ ДУШЕПІКЛУВАННЯ» ЗА УЧАСТЮ ПАСТОРІВ ДЕНА КІРКА І ТЕРРІ ЕНСА

     З Божої ласки, з 3 по 7 лютого 2020 року в Ірпінській Біблійній Семінарії на факультеті Біблійного душепіклування проходять лекції за участю викладачів-пасторів із США Дена Кірка і Террі Енса.

     Ден Кірк звершує служіння старшого пастора в Біблійній церкві «Голгофа» (Ft. Worth, Техас). Він є сертифікованим духовним консультантом...

Дата: 01.03.2020

З ЛАСКИ БОЖОЇ, В ІБС ЗАВЕРШИЛАСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 РОКУ!

     Протягом усього жовтня в нашій Семінарії тривала вступна кампанія 2019 року. За цей час було здійснено набори на п'ять факультетів: біблійного душепіклування, пасторський, музичний, християнської освіти та служіння нечуючим. Окрім набору на основні програми, було здійснено набір студентів і чотири сертифікатних програми. Змінюючи одна одну, новонабрані групи студентів занурювалися в біблійні науки.

...
Дата: 22.12.2019

НОВА ПРОГРАМА В ІБС ДЛЯ СЕСТЕР

     Вперше ІБС відкрила сертифікатну програму для сестер, які активно трудяться або починають трудитись у своїх помісних церквах за такими напрямами, як жіноче служіння, викладання в недільних школах, організація і проведення дитячих християнських таборів. І хоча сестри роблять це з любов'ю, великим старанням, щиро та віддано, все ж багатьом із них бракує відповідної професійної підготовки. А здобути систематичну освіту вони, з різних причин, не...

Дата: 22.12.2019

ЩЕ ТРИ ФАКУЛЬТЕТИ НАШОЇ СЕМІНАРІЇ ПОПОВНИЛИСЯ НОВИМИ СТУДЕНТАМИ

ЩЕ ТРИ ФАКУЛЬТЕТИ НАШОЇ СЕМІНАРІЇ ПОПОВНИЛИСЯ НОВИМИ СТУДЕНТАМИ

Одразу ж після складання вступних іспитів, повні ентузіазму, наші новачки приступили до навчання. Це групи ПФ-27, ХО-29 і ФСН-8. Чотири роки вони проведуть у стінах ІБС.

...
Дата: 22.12.2019

РАДО ВІТАЄМО В СТІНАХ ІБС НОВИХ СТУДЕНТІВ МУЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ГРУПУ МФ-20!

З 16 по 27 вересня цього року в Ірпінській Біблійній Семінарії пройшла вступна і настановча сесія на музичному факультеті.

На навчання зараховано 20 братів і сестер, які обрали для себе музичне служіння в церкві як основне, а також виявили бажання навчатись і зростати як у музичному напрямі, так і в біблійному...

Дата: 22.12.2019