РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

БЛАГОСЛОВЕННА СЕСІЯ МАГІСТРАТУРИ ФАКУЛЬТЕТУ БІБЛІЙНОГО ДУШЕПІКЛУВАННЯ

БЛАГОСЛОВЕННА СЕСІЯ МАГІСТРАТУРИ

ФАКУЛЬТЕТУ БІБЛІЙНОГО ДУШЕПІКЛУВАННЯ

     По Божій милості, з 1 лютого 2021 року, студенти факультету Біблійного Душепіклування  знову мали нагоду приїхати на навчання в улюблену Семінарію. Для багатьох студентів опинитися тут, в цьому чудовому, тихому, духовно насиченому місці в центрі величезного, галасливого, вируючого проблемами життя - вже є чудом Божим.

     Особливістю цієї зимової сесії були не фотосесії, на які нас надихали снігопади та неймовірної краси краєвиди, а наші викладачі. Доктор Марк Єлдерман, не дивлячись на різницю в часі, та он-лайн трансляцію, тлумачив книгу Пророка Малахіі із незмінним перекладачем Сергієм Колінковським. Олександр Алєксандров продовжив розгляд цієї книги з іншого, не менш цікавого ракурсу. Анатолій Мельник торкався дуже болісних тем: насильство, смерть рідних та близьких, страх, самотність, самогубство. Всі ці теми актуальні в суспільстві і є частиною сьогодення.

     Отримуючи знання, як на основі Слова Божого потішити, дати надію та вивести із кризового стану людину ми виконуємо те, що Бог чекає від нашого життя. Експозиція Послання до Ефесян у викладі Дмитра Багаєва надовго запам’ятається тим студентам, які ретельно виконували всі домашні завдання.

     Під час занять ми здобували цінний досвід, адже щоб бути мудрим наставником, порадником, потрібно бути самому взірцем, подавати приклад у Слові, житті, любові та служінні. Почуте на сесії допомагає розвивати в собі навички самовідданості, слухняності і, найголовніше, любові до Бога і людей.

     Для кожного з нас, навчання в Семінарії - «золота сторінка» нашого життя. Вітаємо, дорога Семінаріє, із 30-им ювілейним роком!