РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

д-р Ренді Маршалл, практичний курс "Біблійне лідерство"


З 16 по 19 вересня в ІБС викладав д-р Ренді Маршалл. Він читав студентам факультету біблійного душепіклування практичний курс "Біблійне лідерство".

Д-р Ренді Маршалл має ступінь B.A. і M.A. Арканзаського університету (публічні виступи і риторика); ступінь Ph.D Каліфорнійського університету богослов'я (комунікація).

Д-р Ренді Маршалл є професором Західної семінарії (Портленд, Орегон), де викладає гомілетику і лідерство.

З 2004 року д-р Маршалл звершує пасторське служіння. Він брав участь у заснуванні двох церков в Арканзасі і в Каліфорнії. Нині ці церкви налічують 5 тис. і 6 тис. членів церкви відповідно).

Д-р Ренді Маршалл є автором двох книг: «Здивований безтурботністю» (про планування) і «В сезон і поза ним» (про проповідь). Він також є президентом Навчального центру, який об'єднує церкви 23 країн світу. Цей Навчальний центр брав участь у заснуванні 13 тис. церков по всьому світові.

Д-р Ренді Маршалл займається викладацькою діяльністю на всіх шести континентах. Він є володарем премії вчених Родос.

Д-р Маршалл перебуває в шлюбі вже 45 років. У них з дружиною Кеті троє дітей і 12 онуків.

 

У нашій країні д-р Ренді Маршалл викладає в Українській баптистській богословській семінарії (Львів), в Європейській школі лідерства та бізнесу (Київ) і в Ірпінській Біблійній Семінарії.

В ІБС д-р Маршалл почав викладати з 2018 року. У вересні цього року він читав курс "Біблійне лідерство" студентам факультету біблійного душепіклування. Мета курсу полягала в тому, щоб:

- розкрити, що мається на увазі під поняттям "лідедерство", або "керівництво", і окреслити, як бути великим лідером в біблійному сенсі цього поняття;

- пояснити, що означає поняття "лідерство спокою" в біблійному значенні і послідовно розкрити чотири його складові: керівництво, управління, наставництво і планування;

- навчити студентів вміння зосереджуватися на цілеспрямованих діях заради досягнення бажаних цілей;

- підбадьорювати студентів брати на себе роль лідерів і вказати їм інтрументи, як удосконалюватися в цих зобов'язаннях, щоб зовойовувати довіру людей і позитивно впливати на них.

д-р Реенді Маршалл: "Моє бачення: кожен повинен бути лідером заради досягнення внутрішнього перетворення, щоб жити повною мірою".


 Ми дякуємо Богові за служіння брата Ренді Маршалла!