РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

КУРС "МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ" РАЗОМ З д-м МАЙКЛОМ ЛОУСОНОМ

Дякуємо Господу за благословенне викладання д-р Майкла Лоусона, який з 10 по 14 лютого 2020 року читав курс «Методика викладання» студентам магістерської программи факультету біблійного душепіклування

Д-р Лоусен звершує особливе служіння - розвиток християнських освітніх програм в усьому світі. Понад три десятиріччя він присвятив викладанню в країнах Європи, Азії, Середнього Сходу, в Індії, Китаї, Африці, на Карибських островах, а також в країнах пострадянського простору. Д-р Лоунсон зробив істотний внесок у становлення та розвиток Національного вищого християнського освітнього центру в місті Мехіко. Нині він активно займається розробкою та впровадженням докторських програм у духовних навчальних центрах на Кубі та в Китаї.

Після захисту докторської дисертації д-р Лоусон понад 30 років віддано трудився в Даллаській богословській семінарії, очолюючи факультет християнської освіти. До цього він 17 років звершував пасторське служіння.

Майкл Лоуосон вже 55 років у шлюбі. Його дружина Тиш є асистентом Майкла Лоусона у відділі християнського освіти. Подружжя має двох дітей і двох дорослих онуків.

Д-р Лоусен: "Озираючись назад, я твердо впевнений, що те, що я займаюсь викладанням і християнською освітою, - це Божа воля для мого життя. Я завжди намагаюсь робити так, щоб навчання було цікавим для моїх студентів. Мені також важливо не те, що знаю я, а те, що знають мої учні після моїх лекцій, і те, що вони з цього застосують у своєму житті та в служінні ".

Чільне місце в курсах д-ра Лоусена належить такими дисциплінами, як: «Філософія християнської освіти», «Викладання у християнських вищих навчальних закладах», «Освіта в церкві», «Християнська освіта в контексті міжнародних культур» та ін.

Щира подяка д-ру Майклу Лоусону за його віддане служіння для Божої слави!