РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

МАЙКЛ ГОТТ: «Я ТУТ ТОМУ, ЩО ЛЮБЛЮ ВАС, І ТОМУ, ЩО ХОЧУ ПЕРЕДАТИ ВАМ ФАКЕЛ ЄВАНГЕЛЬСЬКОГО СЛУЖІННЯ!»


7-9 жовтня 2019 року студентам першого курсу трьох факультетів викладав пастор-євангеліст д-р Майкл Готт.

Уже кілька років поспіль, зазвичай восени, д-р Майкл Готт відвідує з лекціями нашу семінарію. Цього разу він викладав студентам-першокурсникам курс «Як набути серце благовісника. Сучасне благовістя». Провідною ідеєю лекцій д-ра Готта були слова з Послання апостола Павла до Тимофія: «...Виконуй працю благовісника...» (2 Тим. 4: 5).

Як здійснювати правцю благовістя? Як допомагати іншим людям навертатися до Христа, набувати спасіння? Як робити це ефективно? Саме про це були лекції д-ра Майкла Готта.

Д-р Майкл Готт намагався донести до свідомості та до сердець студентів дуже важливу тезу, а саме: кожен із них може й повинен здійснювати працю благовістя. А для цього необхідно мати євангельське серце.

Майкл Готт: «Християнин із серцем благовісника – це, по-перше, християнин, який особисто сповнений палкого бажання донести іншим людям звістку про спасіння у Христі, тому що глибоко співчуває грішним людям і, як наслідок, свідчить їм про Христа та щиро радіє, коли грішники навертаються до Бога; по-друге, це людина, яка є постійною та відданою у справі благовістя, навіть якщо результат видно не одразу; по-третє, це людина, яка є ключовою на шляху навернення грішника».

На глибоке переконання Майкла Готта, лише справжня відроджена людина з готовністю свідчить  іншим про Христа.

У своїх лекціях д-р Майкл Готт викладав також принципи і методи креативних методів євангелізації, які є найбільш ефективними в сучасних умовах. Матеріал усіх лекцій був насичений яскравими біблійними прикладами.

Нехай Господь рясно благословить служіння д-ра Майкл Готта, людини зі справжнім євангельським серцем!