РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

НОВА ПРОГРАМА В ІБС ДЛЯ СЕСТЕР

     Вперше ІБС відкрила сертифікатну програму для сестер, які активно трудяться або починають трудитись у своїх помісних церквах за такими напрямами, як жіноче служіння, викладання в недільних школах, організація і проведення дитячих християнських таборів. І хоча сестри роблять це з любов'ю, великим старанням, щиро та віддано, все ж багатьом із них бракує відповідної професійної підготовки. А здобути систематичну освіту вони, з різних причин, не мають можливості. Саме для такої категорії сестер керівництво факультету християнської освіти розробило спеціальну короткострокову програму навчання.

     Слухачами цієї нової програми стало 35 сестер. Хочеться відзначити, що серед них є багатодітні мами, які мають від 3 до 9 дітей. Слава Богові, що вони знайшли час для навчання!

     Протягом року студенти даної сертифікатної програми прослухають огляд таких дисциплін, як «Планування навчання в церкві», «Методика викладання біблійного уроку», «Інтерактивні методи навчання», «Методика проведення християнських таборів», «Організація жіночого служіння в церкві». Крім цього, програма навчання містить короткі курси лекцій з бібліології, душепіклування і огляду книги Рут, що, безсумнівно, послужить і особистому духовному зростанню студентів, і буде гарною підмогою в справі служіння.

     Дякуємо Господу за кожну сестру, яка вчиться в цій групі! Дякуємо нашим дорогим студентів і випускників, які розширюють межі нашої Семінарії, направляючи сюди своїх рідних, друзів і знайомих! Нехай Господь благословить нас бути вірними Йому!