РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Перша хвиля великої випускної кампанії 2019 року в ІБС

З року в рік травневі дні в Ірпінській Біблійній Семінарії – дуже напружений, але приємний час. Це період випускних іспитів і урочистих церемоній вручення дипломів. Цього року понад 200 братів та сестер підійшли до завершення навчання. Це один із найбільших випусків за час існування ІБС. І це величезна милість Божа. Ми смиренно свідчимо, що «до цього місця допоміг нам Господь» (1 Цар. 7:12).

10 травня 2019 року в Ірпінській Біблійній Семінарії відбулася перша хвиля великої випускної кампанії. 111 братів та сестер, випускники двох навчальних програм – «Пасторське служіння» та «Церковне служіння» отримали сертифікати та свідоцтва.

Випускники щиро свідчили, що навчання за даними програмами мало для них велику практичну цінність. Незалежно від того, як давно вони звершують служіння, який мають духовний досвід, кожен узяв багато корисного і має палкий намір застосовувати отримані знання в практичному служінні та особистому житті.

У святкуванні взяли участь гості та родичі випускників. Серед почесних гостей були голова Опікунської ради ІБС Володимир Шемчишин та пастори Київських церков.

Вся програма випуску пройшла в теплій сімейній атмосфері. Студенти і випускники Семінарії виконували прекрасні музичні твори і дякували Господу за всі Його рясні благословення.

На закінчення випускної програми випускники разом з викладачами та друзями зробили пам'ятні фотографії. Сподіваємося, що пам'ять про Семінарію залишиться не тільки у вигляді фотографій, але глибоко закарбується в серцях усіх випускників, в їхньому житті та служінні для слави нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа.

Слава Господу за це прекрасне свято! Нехай Господь рясно благословить усіх викладачів, співробітників, студентів і випускників ІБС!