РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ПЕРША СЕСІЯ СТУДЕНТІВ СЕРТИФІКАТНОЇ ПРОГРАМИ СХО-3

     З 13 по 17 вересня проходить навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Християнська освіта».

     Третій рік поспіль наша семінарія проводить короткотермінову програму навчання з підготовки вчителів недільних шкіл. Цього року за нею навчається 19 сестер. У більшості вони самі прийшли до Христа через недільні школи, тому усвідомлюють важливість дитячого служіння.

     Загалом студентки СХО-3 мають досвід служіння, але є й кілька початківців. Всі вони активно трудяться з дітьми та молоддю як із віруючих сімей, так і з невіруючих, як у церкві, так і поза церквою. Господь обдарував їх здібностями до цього служіння, а вони, зі свого боку, бажають поглибити та систематизувати свої знання, щоб служити більш ефективно.

     Вся група схвально відгукується про форму навчання за даною програмою, адже це чудова можливість поглибити знання для тих, хто не має можливості навчатися чотири роки. Наприклад, серед цьогорічних студенток є мами, що мають троє, п'ятеро і сімох дітей. Їм дійсно складно знайти час для тривалого навчання.

     Протягом року студенти цієї групи в першу чергу будуть вивчати методику побудови та проведення біблійних уроків, методи викладання біблійних істин, вивчення біблійних віршів, проведення душеопікувальних бесід із дітьми та їхніми батьками. Обов’язковою складовою програми є також курс з бібліології та огляд основних біблійних доктрин. Окрім цього, програма передбачає загальне ознайомлення з особливостями організації та проведення дитячих християнських таборів та сестринського служіння.

     Сподіваємося, очікування наших студентів справдяться – їхнє служіння удосконалиться.