РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ПЕРШИЙ СНІП НАШИХ ЖНИВ

6 травня 2021 року в нашій Семінарії стартувала щорічна низка випускних святкувань. Успішне завершення навчання та урочистий випуск – це мрія кожного студента, з цим погодиться кожен.

Тривалість навчання на всіх факультетах різна, залежно від напряму навчання. Сьогодні досягли фінішної межі студенти однорічної сертифікатної програми «Пасторське служіння», хоча через пандемію для частини групи навчання розтягнулося на два роки.

Під час біблійної години в урочистій обстановці 36 братів отримали свій документ про освіту. Випускників привітали ректор Ігор Михайлович Яремчук, проректор Веніамін Олексійович Бринза, декан Володимир Павлович Нагірняк, а також усі студенти, що перебувають наразі на своїх поточних навчальних сесіях.

Вперше мова про вищезгадану програму зайшла дев’ять років тому, під час однієї з пасторських зустрічей у Києві. Брати-служителі висловили побажання керівництву ІБС пошукати можливість організувати навчання для служителів, які не мають можливості навчатися протягом 4-6 років. ІБС відгукнулась на потребу помісних церков, і програму було започатковано. Вона передбачає вивчення найнеобхідніших для служителя і проповідника дисциплін: бібліології, герменевтики та гомілетики. Нині її успішно закінчили понад 200 братів з різних регіонів України. Роки існування програми довели, що вона дійсно потрібна і є справжнім благословенням для церков. Хочеться відзначити, що щороку після закінчення цієї програми в кожній групі знаходяться охочі продовжувати навчання вже на повній бакалаврській програмі. І досвід свідчить, що служіння таких братів стає більш якісним та плідним. Тому всіх випускників короткотривалих програм ми заохочуємо до продовження навчання.

 Бажаємо нашим випускникам гідно звершувати працю для Господа й у повному обсязі застосовувати на практиці здобуті знання.