img_9102

ДОЛАЄМО ОСТАННЮ МЕЖУ, ЩО ВІДДІЛЯЄ ВІД ОМРІЯНОГО ДИПЛОМА

16 березня 2020

       З 16 по 28 травня проходили останні сесії і захист дипломних проєктів на чотирьох факультетах. Завершують своє навчання студенти ПФ-25, ХО-27, ФБД-1 і МDiv-9.

       Ранок 24 травня. За всі роки навчання, мабуть, жоден студент ще так не хвилювався, як сьогодні. Що особливого в сьогоднішньому дні? – ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ, ПРОПОВІДІ, БІБЛІЙНІ УРОКИ, ЖІНОЧІ СЕМІНАРИ.

       Ми зазирнули до п'яти різних аудиторій, де проходять іспити. Перші кілька хвилин усюди панувало напруження, але поступово студенти опанували себе і впевнено викладали перед членами Екзаменаційної комісії підготовлений до захисту матеріал. Ось, наприклад, кілька тем, які були представлені найпершими: «Екзегетичне дослідження і проповідь на текст 2 Петра 3:17-18» (Бакаєв А.), «Екзегетичне дослідження і проповідь на текст 1 Івана 3:4-6» (Бринза Е.), «Біблійні принципи виховання духовно травмованих дітей-сиріт у прийомних християнських сім’ях» (Шльончак І.), «Біблійний погляд на дружбу християнина зі світом» (Кузнєцов О.), «Вступ до книги 1 Послання Петра і проповідь на текст 1:3-5» (Ліпич В.), «Вступ до книги Послання до колосян і проповідь на текст 1:22» (Тичков Є.), «Цикл біблійних уроків для малюків «Плоди Святого Духа» (Фабра А.), «Формування духовної культури учнів 5-х класів шляхом інтеграції християнських цінностей у процес викладання української мови в загальноосвітніх навчальних закладах» (Колісник О.). «Біблійна душепіклувальна робота зі смертельно онкохворими та їх сім’ями» (Соколенко О.), «Біблійне обґрунтування впливу звичок на життя та служіння християнина» (Грищук Н.). А далі наступні й наступні студенти перетинають фінішну риску…

       Незалежно від виду екзаменаційної роботи, чи то дипломний проект, то чи проповідь, біблійний урок чи урок з християнської етики, семінар з жіночого служіння чи програма для християнського табору – все викладається на підставі Святого Письма, все має практичну і духовну цінність. Слава Богові за кожного студента, хто відповідально поставився до виконання завдання на підтвердження свого освітньо-кваліфікаційного рівня і отримання відповідної спеціалізації.

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм