РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ПРЕЗИДЕНТ ВСЦ ЄХБ ПРИВІТАВ ІРПІНСЬКУ БІБЛІЙНУ СЕМІНАРІЮ З 30-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

ПРЕЗИДЕНТ ВСЦ ЄХБ ПРИВІТАВ ІРПІНСЬКУ БІБЛІЙНУ СЕМІНАРІЮ

З 30-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

     23 лютого 2021 року нашу семінарію відвідав президент ВСЦ ЄХБ Валерій  Степанович Антонюк. Від імені всього об’єднання церков України він привітав керівництво та студентів ІБС з 30-річним ювілеєм і проповідував на біблійній годині.

     Валерій Антонюк відзначив, що 30-річчя – це вік духовної зрілості. І Ірпінська семінарія своїм служінням доводить, що, як духовний навчальний заклад, вона дійсно цілком сформувалась і набула багатого досвіду, завдяки чому справляє позитивний вплив на церкви ЄХБ.

     В своїй проповіді Валерій Степанович звернув увагу на те, що Христос серед нас і є, і буде. Він наші слабкості перетворює в силу, наші зупинки - в рух, наші невдачі - в перемоги, у наших сумнівах Він дає нам надію та віру. Дяка Господу за те, що Він знає все і є нашим Заступником перед Отцем Небесним!

     Пастор Валерій Степанович побажав студентам і працівникам ІБС не задовольнятися досягнутим, не зупинятися, а прагнути до подальшого розвитку, до постійного зростання, а також бути ревними в служінні.

     В. С. Антонюк також мав короткі бесіди з ректором І. М. Яремчуком та проректором В. О. Бринзою. Він особисто привітав наших керівників з ювілеєм семінарії, разом із ними згадав роки свого власного навчання в ІБС та цінні настанови першого ректора Олексія Гавриловича Бринзи. Валерій Степанович подякував керівництву ІБС за плідну працю, за незмінну вірність Біблії і побажав наснаги на прийдешні роки служіння.